Altyapılarda 26. Hafta Programı Açıklandı

Altyapılarda 26. Hafta Programı Açıklandı
Altyapılarda 26. Hafta 16-22 Mart 2019 tarihleri arasında oynanacak maçların programı açıklandı:
 
       
16.03.2019 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İTÜ BAKIRKÖY BASKET MEGABASKET U12E C 2.GR
11:30 AÇI GENÇLİK FENERBAHÇE U11E A
13:00 AÇI GENÇLİK İBB U12E B 1.GR
14:30 İTO ATL ANKA BASKETBOL AKD U12E C 3.GR
16:00 KEMER COUNTRY BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK U12E B 1.GR
17:30 İSTANBUL ANKA EKARE U16K B ÇF2
19:00 İBB BEŞİKTAŞ A U14E A 5-6'LIK
  SK : 1- 3 LENENT KURŞAT KIRCA / 4 - 7 NEJDET SERÇEK    
       
16.03.2019 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 PERTEVNİYAL STARLARIN DOĞUŞU U10E B 1.GR
11:30 STARLARIN DOĞUŞU BİLFEN U11E B
18:00 FONO KOLEJİ GELECEK NESİL U12E C 4.GR
19:30 ALTINOVA GELECEK NESİL U18K B ÇF1
  SK : 1 - 2 ERSİN ÇELİK / 3 - 4 NECDET CENGİZ    
       
16.03.2019 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ATAGÜL BASKETBOL TEPEBASKET U16E C 2.GR
11:30 FİNAL İNŞAAT AYKA U10E C 1.GR
13:00 İSTANBUL ESENYURT SALON S. FİNAL İNŞAAT U16E C 4.GR
14:30 CENNET BAĞCILAR GÖZTEPE U16E C 4.GR
16:00 BAHÇELİEVLER BELEDİYE İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ A U14E B KL AGR
17:30 ŞİŞLİ BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHT. U14E B KL BGR
19:00 ATAKENT GENÇLİK PERTEVNİYAL LİSESİ U11E C 2.GR
  SK : 1 - 4 BAKİ GÜNER / 5 - 7 BEKLAN BESİM ÖZGENÇ    
       
16.03.2019 CUMARTESİ MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ AKADEMİ İSTANBUL U11E A
18:30 AKADEMİ İSTANBUL FMV ERENKÖY IŞIK U10E B 2.GR
20:00 FMV ERENKÖY IŞIK İSTANBUL TİCARET ODASI U11E A
  SK : ERSUN AKVURAN    
       
       
17.03.2019 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ALTINELLER İTÜ BAKIRKÖY BASKET U11E C 2.GR
11:30 ALTINELLER İSTBOL B U16E C 3.GR
13:00 İSTBOL B ANADOLU HİSARI İDMAN YURDU U12E C 1.GR
14:30 İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ ANADOLU HİSARI İDMAN YURDU U16E C 3.GR
16:00 ÇAYIRGÜCÜ FMV IŞIKSPOR U10E B 1.GR
17:30 BAKIRKÖY ASLAN BEYLİKDÜZÜ ULUS U16E C 4.GR
19:00 ORİON B PERTEVNİYAL B U14E C 4.GR
  SK : 1 - 4 BEKLAN BESİM ÖZGENÇ / 5 - 7 ERHAN KIŞLAKLI    
       
17.03.2019 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 SPOR FABRİKASI BAHÇEŞEHİR BAS. İHT. B U14E C 4.GR
13:00 GALATASARAY GELİŞİM AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TKBL
15:00 GALATASARAY A ANADOLU EFES A U14E A FİNAL
16:30 AKPOLAT AVCILAR TANYILDIZI U11E C 1.GR
18:00 AVCILAR TANYILDIZI A ŞİŞLİ U16E B KL CGR
19:30 FLORYA ELİT GELECEK NESİL U11E C 1.GR
  SK : NECDET CENGİZ    
       
17.03.2019 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK ANKA BASKETBOL AKD U11E C 1.GR
11:30 ANKA BASKETBOL AKD A ROTARY 100.YIL AND. LİS. A U14E C 3.GR
13:00 AVCILAR ATAK ROTARY 100.YIL AND. LİS. A U12E C 3.GR
14:30 ROTARY 100. YIL AND. LİS. B OLİMPOS U14E C 5.GR
16:00 PERTEVNİYAL LİSESİ OLİMPOS U10E C 1.GR
17:30 OLİMPOS İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR U11E C 2.GR
19:00 KURTULUŞ İSTANBUL ANKA U14E C 4.GR
  SK : 1 - 4 FİKRET AYGÜN / 5 - 7 LEVENT KURŞAT KIRCA    
       
17.03.2019 PAZAR CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
12:30 TAKIM YILDIZLARI KIZILTOPRAK U10E C 2.GR
14:00 HALİÇ CSKA İSTANBUL B MVP A U14E C 7.GR
15:30 GÜMÜŞSUYU PAMUKSPOR GELİŞİM B U14E C 7.GR
17:00 FENERBAHÇE A DARÜŞŞAFAKA A U14E A 3-4'LÜK
18:30 FESA TEŞVİKİYE U18E A
20:00 GENÇ İSTANBULGÜCÜ İSTANBUL KAYAŞEHİR U18K B ÇF3
  SK : 1 - 3 DEMET GÜLDAL / 4 - 6 İBRAHİM DURGUN    
       
17.03.2019 PAZAR YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PAMUKSPOR GELİŞİM DEV ATAŞEHİR U11E B
18:30 GELECEĞİN YILDIZLARI A İSTANBUL MARMARA U14E C 7.GR
20:00 KURTKÖY YILDIZLAR ESSPOR U14E C 7.GR
  SK : ERDOGAN ACIR    
       
       
18.03.2019 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ELİT ATLETİK TENİS ESKRİM DAĞCILIK U18E B KL BGR
18:30 AÇI GENÇLİK B BEŞİKTAŞ AKADEMİ U16E C 4.GR
20:00 UPS BEŞİKTAŞ AKADEMİ U14E B KL AGR
  SK : YAKUP DUMAN    
       
18.03.2019 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DARÜŞŞAFAKA BEŞİKTAŞ U11E A
18:30 FMV IŞIKSPOR AKADEMİ İSTANBUL A U12E A
20:00 İSTANBUL PANTERLERİ ERK BASKETBOL AKD U18E B KL BGR
  SK : ERSİN ÇELİK    
       
18.03.2019 PAZARTESİ BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL BASKET İBB U11E B
18:30 BASKETS MURAT PAŞAOĞLU U16E B KL BGR
20:00 BEŞYILDIZ GELECEK NESİL U16E B KL BGR
  SK: ERHAN KIŞLAKLI    
       
18.03.2019 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KURTULUŞ İTO ATL U16E C 3.GR
18:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ A TEŞVİKİYE AKADEMİ U12E C 3.GR
20:00 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL TEŞVİKİYE AKADEMİ U18K B ÇF2
  SK : NEJDET SERÇEK    
       
18.03.2019 PAZARTESİ BEYLİKDÜZÜ S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAHÇEŞEHİR BASK.İHT. SİLİVRİ U16E C 3.GR
18:30 AVCILAR TANYILDIZI B YILDIRIMSPOR GENÇLİK U16E B KL AGR
20:00 YEF İSTANBUL VARDAR U16E C 3.GR
  SK : BAKİ GÜNER    
       
18.03.2019 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AKADEMİ İSTANBUL B İSTANBUL DEV U14E C 9.GR
18:30 POTANIN KARTALLARI İSTANBUL DEV U12E B 4.GR
20:00 POTANIN KARTALLARI A TAKIM YILDIZLARI A U14E C 9.GR
  SK : ABBAS ÜNAY    
       
18.03.2019 PAZARTESİ MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SUADİYE BASKETBOL B BOĞAZİÇİ U14E B KL CGR
18:30 BEYLERBEYİ SANCAKTEPE İSTANBUL A U14E B KL CGR
20:00 SANCAKTEPE İSTANBUL B İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK U14E C 8.GR
  SK : ERSUN AKVURAN    
       
18.03.2019 PAZARTESİ YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KÜÇÜKYALI GELİŞİM DİNAMO U16K B ÇF3
18:30 BALKAN YEŞİLBAĞLAR B FENERBAHÇE KOLEJİ U14E C 8.GR
20:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. DUDULLU ORG. SAN. U14E B KL CGR
  SK : AHMET YÜKSELDİ    
       
       
19.03.2019 SALI BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞİKTAŞ B GÖKBURGAZ GENÇLİK B U14E B KL BGR
18:30 BEŞİKTAŞ A İBB U14E A 5-6'LIK
20:00 GELECEK NESİL İSTBOL U18E B KL AGR
  SK : ALPER SEYREK    
       
19.03.2019 SALI AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 DARÜŞŞAFAKA A FENERBAHÇE A U14E A 3-4'LÜK
19:00 ANADOLU EFES A GALATASARAY A U14E A FİNAL
  SK : FİKRET AYGÜN    
       
19.03.2019 SALI BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAHÇELİEVLER BELEDİYE PERTEVNİYAL U16E B KL AGR
18:30 BEST İTÜ U16E B KL AGR
20:00 ORİON ELİT ATLETİK U16E B KL BGR
  SK : LEVENT KURŞAT KIRCA    
       
19.03.2019 SALI CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 SUADİYE BASKETBOL İSTANBUL BASKET U12E A
19:00 İSTANBUL TİCARET ODASI ANADOLU EFES U12E A
20:30 CSKA HALİÇ İSTANBUL KAAN ATAŞEHİR U18E A
  SK : GÖKHAN ANGIN    
       
19.03.2019 SALI YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ A 2014 MALTEPE GENÇLİK U14E B KL DGR
18:30 MODA A ATAŞEHİR DOĞUŞ B U14E C 8.GR
20:00 DEĞİŞİM AKADEMİ İSTANBUL U14E B KL DGR
  SK : GÖKHAN ÇAPAN    
       
       
20.03.2019 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞİKTAŞ FESA U12E A
18:30 BEŞİKTAŞ A FENERBAHÇE A U16E A YF
20:00 BEŞİKTAŞ GALATASARAY U18K A YF
  SK : BAKİ GÜNER    
       
20.03.2019 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İBB A DARÜŞŞAFAKA U16E A 5-8 YF
18:30 GALATASARAY ANADOLU EFES A U16E A YF
20:00 GELECEK NESİL ALTINOVA U18K B ÇF1
  SK : ERSİN ÇELİK    
       
20.03.2019 ÇARŞAMBA BEYLİKDÜZÜ S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER BEYLİKDÜZÜ BASJETBOL AKADEMİ U18E C 1.GR
18:30 İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ SİSTEM GENÇLİK U18E C 2.GR
20:00 BEYKENT BASKETBOL MODA BASKETBOL ATLETİK U18E C 2.GR
  SK : ERHAN KIŞLAKLI    
       
20.03.2019 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PAMUKSPOR GALATASARAY U12E A
18:30 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FENERBAHÇE U12E A
20:00 İSTANBUL DSİ A BAHÇEŞEHİR KOLEJİ U16E A 5-8 YF
  SK : ALİ BOZOGLU    
       
20.03.2019 ÇARŞAMBA MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SANCAKTEPE İSTANBUL A ATAŞEHİR KARTALLARI U12E B 4.GR
18:30 EKARE İSTANBUL ANKA U16K B ÇF2
20:00 TED İSTANBUL KOLEJİ ÇEKMEKÖY BASKET A U14E C 9.GR
  SK : DEMET GÜLDAL    
       
20.03.2019 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 MAVİ YILDIZLAR KAAN U14E C 10.GR
18:30 ANKA GENÇLİK KAAN ATAŞEHİR U14E C 7.GR
20:00 PAMUKSPOR GELİŞİM A FEN SPOR U14E C 11.GR
  SK : ORHAN TAGA    
       
       
21.03.2019 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ROTARY 100.YIL AND. LİS. B KUTUP YILDIZI U12E C 1.GR
18:30 ANKA BASKETBOL AKD B PERTEVNİYAL LİSESİ U16E B KL CGR
20:00 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK B BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK B U16E B KL CGR
  SK : ALPER SEYREK    
       
21.03.2019 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DARÜŞŞAFAKA FMV ERENKÖY IŞIK U12E A
18:30 DOSTLUKSPOR KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL U18E B KL AGR
20:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR GENÇ İSTANBULGÜCÜ U18K B ÇF3
  SK : AHMET YÜKSELDİ    
       
21.03.2019 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İDEALTEPE KIZITOPRAK U14E C 10.GR
18:30 ALYA BASKET İSTANBUL KARŞIYAKA U14E C 10.GR
20:00 DİNAMO POTANIN KARTALLARI B U14E C 10.GR
  SK : GÖKHAN ANGIN    
       
21.03.2019 PERŞEMBE YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANKA ANADOLU PARLAYAN YILDIZLAR U14E C 9.GR
18:30 PARLAYAN YILDIZLAR İSTANBUL ÇEKMEKÖY SPORTİF U12E B 4.GR
20:00 PENDİK GÜCÜ GENÇLİK İSTANBUL ÇEKMEKÖY SPORTİF U14E C 8.GR
  SK : GÖKHAN ÇAPAN    
       
       
22.03.2019 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 YILDIRIM BOSNA PERTEVNİYAL LİSESİ U12E C 2.GR
18:30 TEŞVİKİYE AYKA U12E B 3.GR
20:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL U18K B ÇF2
  SK : YAKUP DUMAN    
       
22.03.2019 CUMA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AREL ÜNİ. BÜYÜKÇEKMECE BASK. STARLARIN DOĞUŞU U12E B 1.GR
18:30 ANADOLU EFES A GALATASARAY U16E A YF
20:00 DARÜŞŞAFAKA İBB A U16E A 5-8 YF
  SK : NEJDET SERÇEK    
       
22.03.2019 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL BEDEN EĞT. OLİMPOS U12E B 3.GR
18:30 SPOR FABRİKASI MİMAR SİNAN KOLEJİ U12E B 3.GR
20:00 BAĞCILAR GÖZTEPE İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK U18E C 2.GR
  SK : FİKRET AYGÜN    
       
22.03.2019 CUMA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FENERBAHÇE A BEŞİKTAŞ A U16E A YF
18:30 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A İSTANBUL DSİ A U16E A 5-8 YF
20:00 TAKIM YILDIZLARI B ÜSKÜDAR BASKETBOL U14E C 12.GR
  SK : ALİ BOZOGLU    
       
22.03.2019 CUMA MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DİNAMO KÜÇÜKYALI GELİŞİM U16K B ÇF3
18:30 GELECEĞİN YILDIZLARI B İSTANBUL ATA U14E C 10.GR
20:00 ADA YILDIZLARI MODA B U14E C 12.GR
  SK : ERKAN YURTAY    
       
22.03.2019 CUMA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BATI TİTAN AKADEMİ U14E C 12.GR
18:30 ALLSTARS İSTANBUL B ÇEKMEKÖY GENÇLİK B U14E C 11.GR
20:00 BEYKOZ GENÇLİK UNİBASKET U14E C 11.GR
  SK : H.CEM AKAN