İstanbul Gelişim Ligi 8. Hafta Programı

İstanbul Gelişim Ligi 8. Hafta Programı
İSTANBUL GELİŞİM LİGİ 8. HAFTA MAÇ PROGRAMI
         
12 OCAK CUMARTESİ    BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 1
14:30 YENİ LEVENT BASK.   BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI U10E BEYAZ BGR
15:45 ATAKENT GENÇLİK   ŞEHİT ÖĞRETMENLER O. U10E BEYAZ BGR
17:00 FYL   BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI U12E BEYAZ AGR
18:15 TED   FYL U10E MAVİ AGR
19:30 FYL   BAHÇ. BASK. İHT. A U14E BEYAZ BGR
         
12 OCAK CUMARTESİ    BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 2
15:45 BEST BASKETBOL   İSTBOL A U11E MAVİ AGR
17:00 İSTBOL B   OLİMPOS U16E BEYAZ AGR
18:15 MURAT PAŞAOĞLU   ENKA U10E BEYAZ AGR
19:30 VAKIFLAR BASKETBOL   MURAT PAŞAOĞLU U16E BEYAZ AGR
         
12 OCAK CUMARTESİ   GÖKTÜRK FERİT MERİÇTEN S. S.
17:45 HİSAR OKULLARI   BAHÇELİEVLER BELEDİYE U13E MAVİ AGR
19:00 AVRUPA KARŞIYAKA ESENLER   TAGAR BASKETBOL U15E BEYAZ AGR
20:15 BEŞİKTAŞ BASK. AKD. A   STARLARIN DOĞUŞU U10E MAVİ AGR
         
12 OCAK CUMARTESİ   ATAŞEHİR HASAN LEYLİ ORTAOKULU S. S.
17:45 KEMER COUNTRY   BURSA YILDIZLARI U12E KIRMIZI
19:00 ÇEKMEKÖY GENÇLİK   BEYKOZ GENÇLİK U11E BEYAZ CGR
20:15 İSTANBUL YILDIZLARI BASK.   KAAN A U13E BEYAZ CGR
         
13 OCAK PAZAR   GÖKTÜRK FERİT MERİÇTEN S. S.
17:45 TAGAR BASKETBOL   BABAESKİSPOR U13E BEYAZ AGR
19:00 HİSAR AKADEMİ   ATAKENT GENÇLİK U11E BEYAZ AGR
20:15 KEMER COUNTRY   ATAKENT GENÇLİK U14E BEYAZ BGR
         
13 OCAK PAZAR   BAHÇEKÖY AÇI LİSESİ S. S.
14:00 HİSAR OKULLARI   BASKETS U11E MAVİ AGR
15:15 AÇI GENÇLİK   TED A U12E KIRMIZI
16:30 TED   İTÜ GVO SK U13E MAVİ BGR
17:45 AÇI GENÇLİK   İBB U11E MAVİ AGR
19:00 FMV IŞIKSPOR   AÇI GENÇLİK U13E MAVİ BGR
         
13 OCAK PAZAR   ZİNCİRLİKUYU İSOV YAPI MES. LİS. S. S.
10:00 TEŞVİKİYE   İBB U12E KIRMIZI
11:00 BAHÇ. BASK. İHT. B   TEŞVİKİYE U10E BEYAZ AGR
12:00 İTÜ GVO SK   TEŞVİKİYE U11E MAVİ BGR
13:00 SULTANGAZİ KARŞIYAKA   TEŞVİKİYE U13E BEYAZ BGR
14:00 BEŞİKTAŞ AKADEMİ   FESA MAVİ U13E MAVİ CGR
15:00 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI   TEŞVİKİYE AKADEMİ U13E BEYAZ AGR
16:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ   YENİ LEVENT BASK. U12E BEYAZ BGR
17:00 BEYOĞLUSPOR   İSTANBUL PANTERLERİ U14E BEYAZ BGR
18:15 ROTARY 100.YIL AND. LİS.   BEŞİKTAŞ AKADEMİ U14E BEYAZ AGR
19:30 ADA YILDIZLARI   TEŞVİKİYE U14E MAVİ CGR
         
13 OCAK PAZAR   ATAŞEHİR HASAN LEYLİ ORTAOKULU S. S.
17:45 FENERBAHÇE A   OPTİMUM U12K MAVİ
19:00 AKADEMİ İSTANBUL   GÖKBURGAZ GENÇLİK U10E MAVİ BGR
20:15 KAAN B   CSKA HALİÇ İSTANBUL B U13E BEYAZ CGR
         
14 OCAK PAZARTESİ   SAMANDIRA MESLEKİ TEK. AND. LİS. S. S.
18:00 ANABİLİM   İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U12E BEYAZ CGR
19:15 BEYLERBEYİ   GENÇ PAŞABAHÇE U18E CGR
         
15 OCAK SALI    BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 1
18:00 BEŞYILDIZ   İSTANBUL BASKET U13E BEYAZ AGR
19:15 FYL   SİLİVRİ ÇAĞRIBEY U15E MAVİ AGR
         
15 OCAK SALI    BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 2
18:00 ELİT ATLETİK   BEŞİKTAŞ AKADEMİ U15E BEYAZ AGR
19:15 BAHÇ. BASK. İHT.   OLİMPOS U15E BEYAZ AGR
         
15 OCAK SALI   ZİNCİRLİKUYU İSOV YAPI MES. LİS. S. S.
19:15 ENKA   FMV NİŞANTAŞI IŞIK U12E BEYAZ BGR
         
15 OCAK SALI   SAMANDIRA MESLEKİ TEK. AND. LİS. S. S.
18:00 ASYA KARTALLARI   FESA BEYAZ U13E MAVİ CGR
19:15 ASYA KARTALLARI   ÜSKÜDAR BASKETBOL U16E MAVİ CGR
         
16 OCAK ÇARŞAMBA    BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 1
18:00 FMV IŞIKSPOR   BASKETS U12E MAVİ AGR
19:15 FMV IŞIKSPOR   İBB U14E MAVİ AGR
         
16 OCAK ÇARŞAMBA    BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 2
18:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ   BAKIRKÖY ASLAN U15E BEYAZ BGR
19:15 BEST BASKETBOL   BEYOĞLUSPOR U15E BEYAZ AGR
         
16 OCAK ÇARŞAMBA   ZİNCİRLİKUYU İSOV YAPI MES. LİS. S. S.
18:00 İSTANBUL BASKET   DEV ATAŞEHİR U11E MAVİ BGR
19:15 GÖKBURGAZ GENÇLİK   GİRİŞİM U16E BEYAZ CGR
         
16 OCAK ÇARŞAMBA   SAMANDIRA MESLEKİ TEK. AND. LİS. S. S.
18:00 İSTANBUL ATA   KAAN U16E BEYAZ CGR
19:15 FMV ERENKÖY IŞIK   FESA KIRMIZI U13E KIRMIZI
         
17 OCAK PERŞEMBE    BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 1
18:00 İSTBOL   ATAKENT GENÇLİK U12E BEYAZ AGR
19:15 ŞEHİT ÖĞRETMENLER O.   BASKETS U14E MAVİ AGR
         
17 OCAK PERŞEMBE    BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 2
18:00 YEŞİLYURT   İSTBOL U18E AGR
19:15 İSTANBUL GELİŞİM   YEŞİLYURT U14E BEYAZ AGR
         
17 OCAK PERŞEMBE   ZİNCİRLİKUYU İSOV YAPI MES. LİS. S. S.
18:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ   GÖKTÜRK BASK. AKD U16E BEYAZ CGR
19:15 FESA   ORİON U13E KIRMIZI
         
17 OCAK PERŞEMBE   SAMANDIRA MESLEKİ TEK. AND. LİS. S. S.
18:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ   DEV ATAŞEHİR A U12E MAVİ BGR
19:15 ÜSKÜDAR BASKETBOL   DEV ATAŞEHİR B U12E BEYAZ CGR
         
18 OCAK CUMA    BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 1
18:00 TEŞVİKİYE B   BAHÇ. BASK. İHT. B U14E BEYAZ CGR
19:15 MODA BASKETBOL ATLETİK MAVİ   SİLİVRİ ÇAĞRIBEY U14E BEYAZ BGR
         
18 OCAK CUMA    BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 2
18:00 MURAT PAŞAOĞLU   SPOR FABRİKASI U14E BEYAZ AGR
19:15 VAKIFLAR BASKETBOL   AVRUPA KARŞIYAKA U18E AGR
         
18 OCAK CUMA   ZİNCİRLİKUYU İSOV YAPI MES. LİS. S. S.
19:15 ÜSKÜDAR BASKETBOL   TEŞVİKİYE U18E CGR
         
18 OCAK CUMA   SAMANDIRA MESLEKİ TEK. AND. LİS. S. S.
18:00 CSKA HALİÇ İSTANBUL A   İDEALTEPE U13E KIRMIZI
19:15 BEYLERBEYİ A   DEV ATAŞEHİR U13E BEYAZ CGR