TUBACAMPS’tan Muthiş Kamp Ve Turnuva Geliyor…

TUBACAMPS’tan Muthiş Kamp Ve Turnuva Geliyor…
TUBACAMPS tarafından 2019 Sömestr tatilinde 21-25 Ocak tarihleri arasında Antalya Kundu 5 yıldızlı IC Hotels Green Palace’da gerçekleştirilecek olan kamp’ta sporcular için her şey düşünüldü.

Otelin tüm imkanları sporcular için kullanılacak. Antalya kıyı şeridinin en yeşil alanına sahip, içerisinde 900 adet ağaç bulunan otelimizde isteyen kulüpler için atletizm çalışmaları yapabilecekleri çim alanlar hazır tutulacak, sporcular maçlar dışında mini futbol turnuvası ve mini golf müsabakaları yapacak ve isterlerse ısıtmalı kapalı havuzda hoşça vakit geçirerek  eğlenecek.

Turnuvanın ilk akşamı tüm sporculara basketbolda değişen yeni kurallar ile ilgili MAKAR Sportif Organizasyonlar tarafından bilgilendirme sunumu yapılacak. Kampın ikinci ve üçüncü akşamı ise gece sinemaları ile kampa katılan kulüp sporcularının tüm zamanları dolu dolu geçecek. Son gecemizde vazgeçilmezimiz olan ödül törenimiz yapılacak ve kulüp sporcuları hazırladıkları animasyonları gösterme fırsatı bulacak.

5 yıllık Asya Lig tecrübesiyle yapılacak olan basketbol turnuvasında TBF eski hakemlerinden şu an özel hakemlik firması sahibi olan Murat Akar ve Tamer Acar’da (MAKAR) tüm ekibiyle hazır bulunacak.