Altyapılarda 39. Hafta Programı Açıklandı

Altyapılarda 39. Hafta Programı Açıklandı
Altyapılarda 39. Hafta 23 - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında oynanacak maçların programı açıklandı.
 
TARİH SPOR SALONU SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
23 Haziran 2024 Pazar BAYRAMPAŞA S.S. 10:00 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY ROTA AKADEMİ U18C E FNL GR ÇF
23 Haziran 2024 Pazar BAYRAMPAŞA S.S. 11:30 İSTANBUL GENÇ SPORCULAR PENDİK BELEDİYESİ U12B E KLS GR YF
23 Haziran 2024 Pazar BAYRAMPAŞA S.S. 13:00 İSTANBUL GENÇ SPORCULAR AVCILAR ATAK U12B K KLS BGR
23 Haziran 2024 Pazar BAYRAMPAŞA S.S. 14:30 İSTANBUL UTKU ÇENGELSPOR U12B K KLS AGR
23 Haziran 2024 Pazar BAYRAMPAŞA S.S. 16:00 GÜNGÖREN BELEDİYESİ ALLSTAR İSTANBUL  U10K
23 Haziran 2024 Pazar BAYRAMPAŞA S.S. 17:30 EYÜP SULTAN BELEDİYESİ ALLSTAR İSTANBUL  U12A K FNL GR
23 Haziran 2024 Pazar BAYRAMPAŞA S.S. 19:00 CENNET SARIYER BELEDİYESİ U12B K FNL AGR
           
23 Haziran 2024 Pazar CAFERAĞA S.S. 11:30 ATLAS OLİMPİK LİMA U12B E KLS GR YF
23 Haziran 2024 Pazar CAFERAĞA S.S. 13:00 TAN SPOR EMLAK KONUT U11K KLS GR
23 Haziran 2024 Pazar CAFERAĞA S.S. 14:30 CEVİZLİ ATAK FEN SPOR U12B K FNL AGR
23 Haziran 2024 Pazar CAFERAĞA S.S. 16:00 BESRA İSTANBUL PARLAYAN YILDIZLAR U12B K KLS BGR
23 Haziran 2024 Pazar CAFERAĞA S.S. 17:30 DEV ANADOLU YILDIZLARI BESRA İSTANBUL U14B K KLS GR YF
           
23 Haziran 2024 Pazar KURTKÖY S.S. 11:30 SUADİYE ANKA AVRUPA U16C E KSL GR ÇF
23 Haziran 2024 Pazar KURTKÖY S.S. 13:00 MAVİ BİRLİK YEŞİLKÖY YILDIZLARI U18C E KLS GR ÇF
23 Haziran 2024 Pazar KURTKÖY S.S. 14:30 İSTANBUL KARŞIYAKA MAVİLER U18C E FNL GR ÇF
23 Haziran 2024 Pazar KURTKÖY S.S. 16:00 İSTANBUL ALFA AKADEMİ İSTANBUL B U16C E ASYA FNL GR
23 Haziran 2024 Pazar KURTKÖY S.S. 17:30 DAÇKA ŞERİFALİ B BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ U16C E KSL GR ÇF
           
           
24 Haziran 2024 Pazartesi BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 AVRUPA KARŞIYAKA A PETNA U10C E AVR FNL BGR
24 Haziran 2024 Pazartesi BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 PENDİK BELEDİYESİ AVCILAR DEMİRORDU U11B E ÇF
24 Haziran 2024 Pazartesi BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 BAHÇEŞEHİR BASK.İHT.B MAVİ BİRLİK U14C E FNL GR ÇF
           
24 Haziran 2024 Pazartesi KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 ROTARY 100.YIL.AND.LİS BESRA İSTANBUL U18C E KLS GR ÇF
24 Haziran 2024 Pazartesi KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 ATAKENT GENÇLİK YEŞİL SİYAH 1914 B U11C E AVR FNL GR YF
24 Haziran 2024 Pazartesi KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 YEŞİL SİYAH 1914 A YEŞİLKÖY YILDIZLARI U11C E AVR FNL GR YF
           
24 Haziran 2024 Pazartesi CAFERAĞA S.S. 17:00 DEV ATAŞEHİR  ANKA AVRUPA U11B E ELEME
24 Haziran 2024 Pazartesi CAFERAĞA S.S. 18:30 İSTANBUL DEV BAHÇEŞEHİR KOLEJİ U11A ERK
24 Haziran 2024 Pazartesi CAFERAĞA S.S. 20:00 İSTBOL AKADEMİ İSTANBUL U11B E ELEME
           
24 Haziran 2024 Pazartesi KURTKÖY S.S. 17:00 DAÇKA ŞERİFALİ ALLSTAR İSTANBUL B U14B K FNL GR ÇF
24 Haziran 2024 Pazartesi KURTKÖY S.S. 18:30 FMV ERENKÖY IŞIK ADA YILDIZLARI A U12B E ASYA FNL GR
24 Haziran 2024 Pazartesi KURTKÖY S.S. 20:00 KADIKÖY İSTANBUL CEVİZLİ ATAK U12B K FNL AGR
           
25 Haziran 2024 Salı BAYRAMPAŞA S.S. 15:30 BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHTİSAS 10 SPOR KULÜBÜ U16C E AVR KLS GR ÇF
25 Haziran 2024 Salı BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 ESENLER EROK TİTAN AKADEMİ B U16C E AVR KLS GR ÇF
25 Haziran 2024 Salı BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 DEV ATAŞEHİR / ANKA AVRUPA İTÜ GVO U11B E ÇF
25 Haziran 2024 Salı BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 ANT SPOR A İSTANBUL TÜRK TELEKOM U14C E AVR FNL GR ÇF
           
25 Haziran 2024 Salı CAFERAĞA S.S. 17:00 SPOR FABRİKASI A HİGH TOUCH U11B E ÇF
25 Haziran 2024 Salı CAFERAĞA S.S. 18:30 İSTANBULLS FESA U10B E FNL GR
25 Haziran 2024 Salı CAFERAĞA S.S. 20:00 ES SPOR BAHÇELİEVLER OPTİMUM U14B K KLS GR YF
           
           
26 Haziran 2024 Çarşamba BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 ATLANTİK ADA YILDIZLARI A / FMV ERENKÖY IŞIK U12B E FNL GR YF
26 Haziran 2024 Çarşamba BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 OLİMPİK YILDIZLAR ATAKENT GENÇLİK U10C E AVR FNL GR ELEME
26 Haziran 2024 Çarşamba BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 OLİMPİK YILDIZLAR A ADA YILDIZLARI A / FMV ERENKÖY IŞIK U12B E FNL GR YF
           
26 Haziran 2024 Çarşamba KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 ANKA AVRUPA PERTEVNİYAL U10C E AVR KLS GR 1-3'LÜK
26 Haziran 2024 Çarşamba KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 YEŞİLYURT İST. YANKI / AVRUPA KARŞ. / PETNA U10C E AVR FNL GR ELEME
26 Haziran 2024 Çarşamba KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 DAÇKA ŞERİFALİ / ALLSTAR İST B İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U14B K FNL GR 1-3'LÜK
           
26 Haziran 2024 Çarşamba CAFERAĞA S.S. 17:00 HEYBELİADA SU SPORLARI PARLAYAN YILDIZLAR U11K KLS GR
26 Haziran 2024 Çarşamba CAFERAĞA S.S. 18:30 DAÇKA ŞERİFALİ / ALLSTAR İST B HEYBELİADA SU SPORLARI U14B K FNL GR  4-6'LIK
           
26 Haziran 2024 Çarşamba YAKACIK İTO S.S. 17:00 TAN SPOR STARLARIN DOĞUŞU U14C E FNL GR ÇF
26 Haziran 2024 Çarşamba YAKACIK İTO S.S. 18:30 ASYA KARTALLARI İSTANBUL GENÇ SPORCULAR U11K FNL GR
26 Haziran 2024 Çarşamba YAKACIK İTO S.S. 20:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL ROTARY 100. YIL / BESRA İSTANBUL U18C E KLS GR YF
           
26 Haziran 2024 Çarşamba KURTKÖY S.S. 17:00 POTANIN KARTALLARI İSTANBULLS B U12C E ASYA FNL DGR
26 Haziran 2024 Çarşamba KURTKÖY S.S. 18:30 TİTAN AKADEMİ SUADİYE U12C E ASYA FNL BGR
26 Haziran 2024 Çarşamba KURTKÖY S.S. 20:00 ALLSTAR İSTANBUL B KARTAL YILDIZLARI ÜMİT ERK B KLS GR
           
27 Haziran 2024 Perşembe BAYRAMPAŞA S.S. 15:30 TRUVA GENÇLİK MAVİ BİRLİK / YEŞİLKÖY YILDIZLARI  
27 Haziran 2024 Perşembe BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 AÇI GENÇLİK BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ U11C E AVR KLS GR 3-4'LÜK
27 Haziran 2024 Perşembe BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 BAKIRKÖYSPOR SPOR FABRİKASI B U11C E AVR KLS GR FİNAL
27 Haziran 2024 Perşembe BAYRAMPAŞA S.S. 20:00     U11B E YF
           
27 Haziran 2024 Perşembe KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00     U11C E AVR FNL GR 3-4'LÜK
27 Haziran 2024 Perşembe KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30     U11C E AVR FNL GR FİNAL
27 Haziran 2024 Perşembe KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00     U12B K FNL GR YF
           
27 Haziran 2024 Perşembe CAFERAĞA S.S. 17:00 FESA PARLAYAN YILDIZLAR U11B E FNL GR
27 Haziran 2024 Perşembe CAFERAĞA S.S. 18:30     U11B E YF
27 Haziran 2024 Perşembe CAFERAĞA S.S. 20:00     U12B K FNL GR YF
           
27 Haziran 2024 Perşembe YAKACIK İTO S.S. 18:30 ALLSTAR İSTANBUL AVCILAR ATAK U10K
27 Haziran 2024 Perşembe YAKACIK İTO S.S. 20:00     U12B K KLS GR YF
           
           
28 Haziran 2024 Cuma BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ÜNSPED U14B K FNL GR 1-3'LÜK
28 Haziran 2024 Cuma BAYRAMPAŞA S.S. 18:30     U11B E 3-4'LÜK
28 Haziran 2024 Cuma BAYRAMPAŞA S.S. 20:00     U11B E FİNAL
           
28 Haziran 2024 Cuma KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 AVRUPA KARŞIYAKA İSTANBUL KARŞIYAKA / MAVİLER U18C E FNL GR YF
28 Haziran 2024 Cuma KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 OLİMPİK YILDIZLAR B MİMAR SİNAN KOLEJİ U12C E AVR KLS GR FİNAL
28 Haziran 2024 Cuma KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 PERTEVNİYAL ELİT ATLETİK U10C E AVR KLS GR 1-3'LÜK
           
28 Haziran 2024 Cuma CAFERAĞA S.S. 17:00 HEYBELİADA SU SPORLARI BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ U14B K FNL GR 4-6'LIK
28 Haziran 2024 Cuma CAFERAĞA S.S. 18:30 İSTANBULLS SPOR FABRİKASI A U10B E FNL GR
28 Haziran 2024 Cuma CAFERAĞA S.S. 20:00 ADA YILDIZLARI AÇI GENÇLİK U14C E FNL GR ÇF
           
28 Haziran 2024 Cuma YAKACIK İTO S.S. 17:00 ATAŞEHİR ASLANLARI FEN SPOR U12C E ASYA FNL EGR
28 Haziran 2024 Cuma YAKACIK İTO S.S. 18:30     U12B K KLS GR YF
28 Haziran 2024 Cuma YAKACIK İTO S.S. 20:00 GENÇ PAŞABAHÇE ANKA ANADOLU U12C E ASYA FNL GGR
           
28 Haziran 2024 Cuma KURTKÖY S.S. 17:00     U14B K KLS GR 3-4'LÜK
28 Haziran 2024 Cuma KURTKÖY S.S. 18:30     U14B K KLS GR FİNAL
28 Haziran 2024 Cuma KURTKÖY S.S. 20:00 ÇENGELSPOR A 11 ARTHLETİC U10C E ASYA GGR
           
29 Haziran 2024 Cumartesi BAYRAMPAŞA S.S. 19:00 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ DAÇKA ŞERİFALİ / ALLSTAR İST B U14B K FNL GR 4-6'LIK
29 Haziran 2024 Cumartesi BAYRAMPAŞA S.S. 20:30      
           
29 Haziran 2024 Cumartesi KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 19:00     U12B K KLS GR 3-4'LÜK
29 Haziran 2024 Cumartesi KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:30     U12B K KLS GR FİNAL
           
29 Haziran 2024 Cumartesi CAFERAĞA S.S. 19:00     U12B K FNL GR 3-4'LÜK
29 Haziran 2024 Cumartesi CAFERAĞA S.S. 20:30     U12B K FNL GR FİNAL
           
29 Haziran 2024 Cumartesi YAKACIK İTO S.S. 19:00 ÇENGELSPOR EYÜP SULTAN BELEDİYESİ U10K
29 Haziran 2024 Cumartesi YAKACIK İTO S.S. 20:30 BOĞAZİÇİ SİLİVRİ ÇAĞRIBEY / ROTA AKADEMİ U18C E FNL GR YF
           
29 Haziran 2024 Cumartesi KURTKÖY S.S. 19:00     U18C E KLS GR 3-4'LÜK
29 Haziran 2024 Cumartesi KURTKÖY S.S. 20:30     U18C E KLS GR FİNAL
           
30 Haziran 2024 Pazar BAYRAMPAŞA S.S. 19:00     U12B E FNL GR 3-4'LÜK
30 Haziran 2024 Pazar BAYRAMPAŞA S.S. 20:30     U12B E FNL GR FİNAL
           
30 Haziran 2024 Pazar KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 19:00 ELİT ATLETİK ANKA AVRUPA U10C E AVR KLS GR 1-3'LÜK
30 Haziran 2024 Pazar KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:30 ÜNSPED DAÇKA ŞERİFALİ / ALLSTAR İST B U14B K FNL GR  1-3'LÜK
           
30 Haziran 2024 Pazar CAFERAĞA S.S. 17:30 UFUKCAN AYDIN GÜNGÖREN BELEDİYESİ U10K
30 Haziran 2024 Pazar CAFERAĞA S.S. 19:00     U18C E FNL GR 3-4^LÜK
30 Haziran 2024 Pazar CAFERAĞA S.S. 20:30     U18C E FNL GR FİNAL
           
30 Haziran 2024 Pazar KURTKÖY S.S. 19:00     U12B E KLS GR 3-4'LÜK
30 Haziran 2024 Pazar KURTKÖY S.S. 20:30     U12B E KLS GR FİNAL