Altyapılarda 1 Haziran Programı Ve Sonuçları

Altyapılarda 1 Haziran Programı Ve Sonuçları
Altyapılarda 1 Haziran 2024 Cumartesi günü oynanacak maçların programı ve alınan sonuçlar
Bayrampaşa S.S
U12K A KLS GR
10:00 Emlak Konut (39) – Galatasaray (46)
U12E A FNL GR ÇF
11:30 TED (59) – Fenerbahçe (37)
13:00 Anadolu Efes (81) – Dev Ataşehir (28)
U18E B FNL GR 5-8
14:30 Sulatnagazi BLD (69) – BEST Basketbol (70)
U16E B FNL GR YF
16:00 Teşvikiye A (66) – Darüşşafaka B (53)
U16E B FNL GR YF 5/8
17:30 İstanbul Efendileri (61) – Allstarts İstanbul (47)
U18E B FNL GR YF
19:00 TED (49) – İstanbul Vardar B (55)
Küçükçekmece S.S.
U18E B KLS GR YF 5/8
10:00 Olimpos () – USA Basketbol ()
U18E B KLS GR YF
11:30 Bayrampaşa Bilgi Gençlik (57) – Orion A (67)
U12K B KLS BGR
13:00 İstanbul Genç Sporcular (20) – Parlayan Yıldızlar (0)
U12K A KLS GR
14:30 Beşiktaş (33) – Güngören BLD GSK (32)
U11E C AVR KLS CGR
16:00 Kutup Yıldızı () – İstanbul Halkalı ()
Ş.M.Özel S.S.
U11E A
10:00 İBB (50) – İstanbul Dev (54)
U10E A YF
11:30 İstanbul Kemer () – İBB ()
U12K B FNL AGR
13:00 Cennet (29) – Fen Spor (43)
U11E C AVR FNL AGR
14:30 Pertevniyal (31) – Atakent Gençlik (40)
Başakşehir Spor Kompleksi
U12K A KLS GR
10:00 İstanbul Üniversitesi (60) – Beylikdüzü Basket (11)
U10E C AVR FNL BGR
11:30 Avrupa Karşıyaka B (21) – Avrupa Karşıyaka A (48)
U12K B FNL BGR
13:00 Büyükkılıçlı (44) – Açı Gençlik (43)
U10E C AVR KLS AGR
14:30 Altınyıldız (24) – Göktürk Basketbol (11)
U11E C AVR FNL AGR
16:00 Yeşilköy Yıldızları (56) – Bahçeşehir Akd. Basket (44)
Caferağa S.S.
U16E B FNL GR YF 5/8
13:00 Titan Akademi A (43) – Lima A (49)
U18E B FNL GR YF 5/8
14:30 Fesa B (73) – Dudullu OSB B (82)
U18E B FNL GR YF
16:00 Pamukspor Gelişim B (43) – Ada Yıldızları A (62)
U16E B FNL GR YF
17:30 Ada Yıldızları B (60) – Anadolu Efes B (54)
U12E A FNL GR ÇF
19:00 İBB (48) – Akademi İstanbul (25)
Yakacık S.S.
U10E C ASY GGR
10:00 Pamukspor Gelişim (6) – Titan Akademi (40)
U12E B ASY FNL GR
11:30 Ada Yıldızları (59) – Pamukspor (29)
16:00 11 Arthletic (49) – Kızıltoprak 2004 (38)
U11K A FNL GR
13:00 Asya Kartalları (25) – Eyüpsultan BLD (50)
14:30 Batı Spor (18) – Başakşehir BLD (15)
U10K
17:30 Allstars İstanbul (22) – Açı Gençlik (40)
U18E B KLS GR YF
19:00 High Touch B () – Genç Nesil İstanbul ()
Maltepe S.S.
U12E B ASY FNL GR
10:00 FMV Erenköy Işık (59) – Kartal Yıldızları (36)
U16K B FNL GR
11:30 Genç Paşabahçe (39) – Cevizli Atak (31)
U12E A FNL GR ÇF
13:00 Darüşşafaka (58) – Bahçeşehir Koleji (79)
U12K B KLS GR
14:30 Çengelspor (27) – Yıldırım Bosna (22)
U10E C ASY GGR
16:00 Çengelspor A (68) – İstanbul Marmara A (58)
U12K B FNL BGR
17:30 İstanbul Yıldızları Basketbol (51) – Kocamustafapaşa (38)
U12E B ASY KLS GR
19:00 Kadıköy İstanbul (19) – Pendik Belediyesi (60)