Altyapılarda 28. Hafta Programı Açıklandı

Altyapılarda 28. Hafta Programı Açıklandı
Altyapılarda 28. Hafta 1 – 7 Nisan 2024 tarihleri arasında oynanacak maçların programı açıklandı.
 
TARİH SPOR SALONU SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
1 Nisan 2024 Pazartesi BAYRAMPAŞA S.S. 13:30 SUADİYE BASKETBOL A PAMUKSPOR GELİŞİM A U16A E KLS GR
1 Nisan 2024 Pazartesi BAYRAMPAŞA S.S. 15:00 ANKA ANADOLU B BEYLERBEYİ B U18C E ASYA KLS AGR
1 Nisan 2024 Pazartesi BAYRAMPAŞA S.S. 16:30 MAVİ BİRLİK LİMA B U18C E ASYA KLS AGR
1 Nisan 2024 Pazartesi BAYRAMPAŞA S.S. 18:00 ARMADA PARLAYAN YILDIZLAR U18B E ASYA KLS CGR
1 Nisan 2024 Pazartesi BAYRAMPAŞA S.S. 19:30 AKADEMİ İSTANBUL A PARLAYAN YILDIZLAR U12A E CGR 
           
1 Nisan 2024 Pazartesi AHMET CÖMERT S.S. 10:00 İSTANBUL KARŞIYAKA TAKIM YILDIZLARI U18C E ASYA FNL BGR
1 Nisan 2024 Pazartesi AHMET CÖMERT S.S. 11:30 POTANIN ASLANLARI İSTANBUL KARŞIYAKA U14C E ASYA KLS EGR
1 Nisan 2024 Pazartesi AHMET CÖMERT S.S. 13:00 BEYKOZ GENÇLİK İSTANBUL ALFA U18C E ASYA FNL BGR
           
1 Nisan 2024 Pazartesi AHMET CÖMERT S.S. 18:30 YEŞİLKÖY YILDIZLARI B ANKA SPOR A U12C E AVR FNL GGR
1 Nisan 2024 Pazartesi AHMET CÖMERT S.S. 20:00 MVP DUDULLU OSB A U18B E ASYA FNL AGR
           
1 Nisan 2024 Pazartesi ŞEHİT MUSTAFA ÖZEL S.S. 18:30 USA BASKETBOL İSTANBULLS U18B E ASYA KLS BGR
1 Nisan 2024 Pazartesi ŞEHİT MUSTAFA ÖZEL S.S. 20:00 ANADOLU GENÇLİK ÜSKÜDAR BELEDİYESİ U18C E ASYA FNL AGR
           
1 Nisan 2024 Pazartesi CAFERAĞA S.S. 13:00 İSTANBUL ÇEKMEKÖY SPORTİF HİGH TOUCH B U18B E ASYA KLS BGR
1 Nisan 2024 Pazartesi CAFERAĞA S.S. 14:30 HİGH TOUCH  AKADEMİ İSTANBUL  U14A E KLS GR
1 Nisan 2024 Pazartesi CAFERAĞA S.S. 16:00 İSTANBUL VARDAR ALLSTAR İSTANBUL U16B K FNL GR
1 Nisan 2024 Pazartesi CAFERAĞA S.S. 17:30 DEV ATAŞEHİR B DEPAR İSTANBUL A U14B E ASYA KLS AGR
1 Nisan 2024 Pazartesi CAFERAĞA S.S. 19:00 DEV SPOR KAYA GELİŞİM U14C E ASYA FNL DGR
           
1 Nisan 2024 Pazartesi KURTKÖY S.S. 10:00 MODA SPOR B GÖZTEPE AKADEMİ U16C E ASYA FNL BGR
1 Nisan 2024 Pazartesi KURTKÖY S.S. 11:30 ATAŞEHİR KARTALLARI MODA SPOR  U12C E ASYA BGR
1 Nisan 2024 Pazartesi KURTKÖY S.S. 13:00 BEŞAS İSTANBUL PANTERLERİ U16A K KLS GR ÇF
1 Nisan 2024 Pazartesi KURTKÖY S.S. 14:30 BEYKOZ BELEDİYESİ İSTANBUL YILDIZLARI BASKETBOL U18C E ASYA KLS BGR
1 Nisan 2024 Pazartesi KURTKÖY S.S. 16:00 DAÇKA ŞERİFALİ ATLETİK SPORTİF İSTANBUL U18B E ASYA FNL BGR
1 Nisan 2024 Pazartesi KURTKÖY S.S. 17:30 PAMUKSPOR GELİŞİM B DAÇKA ŞERİFALİ A U14B E ASYA FNL AGR
1 Nisan 2024 Pazartesi KURTKÖY S.S. 19:00 ÇENGELKÖY BASKETBOL M.E. MARMARA AKADEMİ U18B E ASYA KLS BGR
           
2 Nisan 2024 Salı BAYRAMPAŞA S.S. 17:00      
2 Nisan 2024 Salı BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 AÇI GENÇLİK B BEYKENT BASKETBOL A U16C E AVR FNL BGR
2 Nisan 2024 Salı BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 BEŞİKTAŞ B FMV ERENKÖY IŞIK U16A E KLS GR
           
2 Nisan 2024 Salı KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:00 AVRUPA KARŞIYAKA BAKIRKÖY ASLAN U18C E AVR FNL AGR
2 Nisan 2024 Salı KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 19:30 ATAKENT 34 GÜNGÖREN BELEDİYESİ U12A K AGR
           
2 Nisan 2024 Salı BEYLİKDÜZÜ S.S. 18:30 ORİON YEŞİL SİYAH 1914 U12C E AVR FNL DGR
2 Nisan 2024 Salı BEYLİKDÜZÜ S.S. 20:00 İSTBOL ÜNSPED U12C E AVR FNL BGR
           
2 Nisan 2024 Salı CAFERAĞA S.S. 17:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL ANATOLYA TURKUAZ U18C E ASYA KLS BGR
2 Nisan 2024 Salı CAFERAĞA S.S. 18:30 ALLSTAR İSTANBUL B LİMA A U18B E ASYA FNL CGR
2 Nisan 2024 Salı CAFERAĞA S.S. 20:00 AKADEMİ İSTANBUL A KADIKÖY İSTANBUL U18A E KLS GR
           
2 Nisan 2024 Salı KURTKÖY S.S. 17:00 ADA YILDIZLARI B ANADOLU MARMARA U18C E ASYA FNL CGR
2 Nisan 2024 Salı KURTKÖY S.S. 18:30 ADA YILDIZLARI A DUDULLU OSB B U18B E ASYA FNL BGR
2 Nisan 2024 Salı KURTKÖY S.S. 20:00 İSTANBUL ÇEKMEKÖY SPORTİF ADA YILDIZLARI A U14C E ASYA FNL EGR
           
           
3 Nisan 2024 Çarşamba AHMET CÖMERT S.S. 19:00 EMLAK KONUT FENERBAHÇE U18A K FİNAL
           
3 Nisan 2024 Çarşamba KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:00 AVRUPA SPOR AKADEMİSİ İSTANBUL HALKALI U12C E AVR FNL CGR
3 Nisan 2024 Çarşamba KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 19:30 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY SPOR FABRİKASI B U11C E AVR BGR
           
3 Nisan 2024 Çarşamba CAFERAĞA S.S. 17:00 DİNAMO FESA A U18B E ASYA FNL CGR
3 Nisan 2024 Çarşamba CAFERAĞA S.S. 18:30 PAMUKSPOR GELİŞİM FESA B U18B E ASYA FNL AGR
           
3 Nisan 2024 Çarşamba YAKACIK İTO S.S. 17:00 İSTANBUL TİCARET ODASI HİGH TOUCH A U16A E KLS GR
3 Nisan 2024 Çarşamba YAKACIK İTO S.S. 18:30 BOĞAZİÇİ ELİT SPOR VİZYON U12C E ASYA FGR
3 Nisan 2024 Çarşamba YAKACIK İTO S.S. 20:00 KADIKÖY İSTANBUL A UFUKCAN AYDIN A U14B E ASYA FNL AGR
           
3 Nisan 2024 Çarşamba KURTKÖY S.S. 17:00 BOĞAZİÇİ ROTA AKADEMİ U18C E ASYA FNL AGR 
3 Nisan 2024 Çarşamba KURTKÖY S.S. 18:30 CAAN B AKADEMİ İSTANBUL B U18B E ASYA FNL DGR
3 Nisan 2024 Çarşamba KURTKÖY S.S. 20:00 ATLETİK SPORTİF İSTANBUL CAAN A U14B E ASYA FNL CGR
           
4 Nisan 2024 Perşembe BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 AÇI GENÇLİK GEÇ PAŞABAHÇE U16B K FNL GR
4 Nisan 2024 Perşembe BAYRAMPAŞA S.S. 18:00 TENİS ESKRİM DAĞCILIK İBB U10A ERK
4 Nisan 2024 Perşembe BAYRAMPAŞA S.S. 19:30 ADA YILDIZLARI B TEŞVİKİYE AKADEMİ ÜMİT ERK B KLS GR
           
4 Nisan 2024 Perşembe KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:00 BAKIRKÖY ASLAN ATAKENT GENÇLİK U12C E AVR FNL AGR
4 Nisan 2024 Perşembe KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 19:30 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL AÇI GENÇLİK B U12C E AVR FNL DGR
           
4 Nisan 2024 Perşembe ŞEHİT MUSTAFA ÖZEL S.S. 18:00 CENNET İSTANBUL YANKI U12C E AVR KLS CGR
4 Nisan 2024 Perşembe ŞEHİT MUSTAFA ÖZEL S.S. 19:30 YENİ LEVENT BASKETBOL ŞİŞLİ A U12C E AVR KLS DGR
           
4 Nisan 2024 Perşembe CAFERAĞA S.S. 17:00 KÜÇÜKYALI GELİŞİM ANKA ANADOLU A U18B E ASYA KLS AGR
4 Nisan 2024 Perşembe CAFERAĞA S.S. 18:30 SUADİYE BASKETBOL B ÜNSPED U18A E KLS GR
4 Nisan 2024 Perşembe CAFERAĞA S.S. 20:00 AKADEMİ İSTANBUL A BAHÇEŞEHİR KOLEJİ B U16A E KLS GR
           
4 Nisan 2024 Perşembe YAKACIK İTO S.S. 17:00 KADIKÖY İSTANBUL ALLSTAR İSTANBUL A U16B E ASYA FNL BGR
4 Nisan 2024 Perşembe YAKACIK İTO S.S. 18:30 KADIKÖY İSTANBUL AKADEMİ İSTANBUL U11B E ASYA
4 Nisan 2024 Perşembe YAKACIK İTO S.S. 20:00 BOĞAZİÇİ ELİT ASYA KARTALLARI U18C E ASYA FNL CGR
           
4 Nisan 2024 Perşembe KURTKÖY S.S. 17:00 KAĞITHANE STARLARI TİTAN AKADEMİ B U18B E ASYA KLS DGR
4 Nisan 2024 Perşembe KURTKÖY S.S. 18:30 11 ARTHLETİC  GİRİŞİM U11C E AYSA AGR
4 Nisan 2024 Perşembe KURTKÖY S.S. 20:00 DEPAR İSTANBUL B 11 ARTHLETİC B U14C E ASYA KLS CGR
           
           
5 Nisan 2024 Cuma BAYRAMPAŞA S.S. 18:00 ŞİŞLİ B EGE MAVİSİ U12C E AVR FNL GGR
5 Nisan 2024 Cuma BAYRAMPAŞA S.S. 19:30 YENİ LEVENT BASKETBOL CAAN ÜMİT ERK B FNL GR
           
5 Nisan 2024 Cuma AHMET CÖMERT S.S. 18:00 ŞEFKATGÜCÜ KADIKÖY İSTANBUL U16B K KLS GR
5 Nisan 2024 Cuma AHMET CÖMERT S.S. 19:30 BAKIRKÖYSPOR AYKA U12C E AVR FNL AGR
           
5 Nisan 2024 Cuma KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:00 BOĞAZİÇİ B İSTANBUL EFENDİLERİ ÜMİT ERK B FNL GR
5 Nisan 2024 Cuma KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 19:30 ÇATALCA BELEDİYESPOR BOĞAZİÇİ A ÜMİT ERK B FNL GR
           
5 Nisan 2024 Cuma CAFERAĞA S.S. 17:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ B İBB A U14A E KLS GR
5 Nisan 2024 Cuma CAFERAĞA S.S. 18:30 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ  FENERBAHÇE U12A E CGR
5 Nisan 2024 Cuma CAFERAĞA S.S. 20:00 LİMA KAĞITHANE STARLARI U11C E ASYA DGR
           
5 Nisan 2024 Cuma YAKACIK İTO S.S. 17:00 ADRES İSTANBUL CEVİZLİ ATAK U16C E ASYA KLS DGR
5 Nisan 2024 Cuma YAKACIK İTO S.S. 18:30 BATI SPOR DAÇKA ŞERİFALİ U11K
5 Nisan 2024 Cuma YAKACIK İTO S.S. 20:00 DAÇKA ŞERİFALİ A ADA YILDIZLARI A U16B E ASYA KLS BGR
           
5 Nisan 2024 Cuma KURTKÖY S.S. 17:00 10 SPOR KULÜBÜ TİTAN AKADEMİ B U16C E ASYA KLS DGR
5 Nisan 2024 Cuma KURTKÖY S.S. 18:30 TAN SPOR B ATAŞEHİR YILDIZLARI U16C E ASYA KLS BGR
5 Nisan 2024 Cuma KURTKÖY S.S. 20:00 FESA ATAŞEHİR YILDIZLARI A U14B E ASYA KLS BGR
           
6 Nisan 2024 Cumartesi BAYRAMPAŞA S.S. 10:00 ORİON ALLSTAR İSTANBUL B ÜMİT ERK B KLS GR
6 Nisan 2024 Cumartesi BAYRAMPAŞA S.S. 11:30 İSTANBUL ÜNİVERİSTESİ ALLSATR İSTANBUL U12A K BGR
6 Nisan 2024 Cumartesi BAYRAMPAŞA S.S. 13:00 CENNET YILDIRIM BOSNA U16B K KLS GR
6 Nisan 2024 Cumartesi BAYRAMPAŞA S.S. 14:30 MVP ETİLER İSTBOL U12C E AVR FNL BGR
6 Nisan 2024 Cumartesi BAYRAMPAŞA S.S. 16:00 SARIYER ANAFARTALAR ORG EŞREF BİTLİS U12C E AVR FNL CGR
6 Nisan 2024 Cumartesi BAYRAMPAŞA S.S. 17:30 HİGH TOUCH FMV ERENKÖY IŞIK U11B E ASYA
           
6 Nisan 2024 Cumartesi AHMET CÖMERT S.S. 10:00 USA BASKETBOL BEYKOZ BELEDİYESİ U14C E ASYA KLS DGR
6 Nisan 2024 Cumartesi AHMET CÖMERT S.S. 11:30 ROTA AKADEMİ B GENÇ PAŞABAHÇE B U16C E ASYA FNL DGR
6 Nisan 2024 Cumartesi AHMET CÖMERT S.S. 13:00 GENÇ PAŞABAHÇE  BEŞAS U18B K
6 Nisan 2024 Cumartesi AHMET CÖMERT S.S. 14:30 ÇENGELKÖY BASKETBOL BEYLERBEYİ U16C E ASYA FNL AGR
6 Nisan 2024 Cumartesi AHMET CÖMERT S.S. 16:00 EYÜP SULTAN BELEDİYESİ BEYLİKDÜZÜ BASKET U16A K KLS GR YF
           
6 Nisan 2024 Cumartesi KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 14:00 BAKIRKÖY ASLAN TRUVA GENÇLİK U16C E AVR FNL FGR
6 Nisan 2024 Cumartesi KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 15:30 BÜYÜKKILIÇLI CEVİZLİ ATAK U16B K FNL GR
6 Nisan 2024 Cumartesi KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 BEYKENT BASKETBOL DEV ANADOLU YILDIZLARI U16B K KLS GR
6 Nisan 2024 Cumartesi KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 19:00 BÜYÜKÇEKMECE ATLETİK BASK U16C E AVR FNL CGR
           
6 Nisan 2024 Cumartesi ŞEHİT MUSTAFA ÖZEL S.S. 12:30 BESRA İSTANBUL  UFUKCAN AYDIN U16C E ASYA FNL AGR
6 Nisan 2024 Cumartesi ŞEHİT MUSTAFA ÖZEL S.S. 12:30 ERENKÖY GENÇLİK BESRA İSTANBUL B U14C E ASYA KLS AGR
6 Nisan 2024 Cumartesi ŞEHİT MUSTAFA ÖZEL S.S. 14:00 BESRA İSTANBUL  AÇI GENÇLİK U18B K
6 Nisan 2024 Cumartesi ŞEHİT MUSTAFA ÖZEL S.S. 15:30 FEN SPOR HAZNEDAR DORUK U16C E ASYA FNL EGR
6 Nisan 2024 Cumartesi ŞEHİT MUSTAFA ÖZEL S.S. 17:00 HAZNEDAR DORUK ÜMRANİYE BELEDİYESİ GENÇLİK U14B E ASYA KLS AGR
           
6 Nisan 2024 Cumartesi CAFERAĞA S.S. 16:30 İSTANBUL ÇEKMEKÖY SPORTİF CAAN U12C E ASYA DGR
6 Nisan 2024 Cumartesi CAFERAĞA S.S. 18:00 USA BASKETBOL CAAN B U16B E ASYA FNL CGR
6 Nisan 2024 Cumartesi CAFERAĞA S.S. 19:30 BAŞARI PERFORMANS A CAAN B U14C E ASYA KLS BGR
           
6 Nisan 2024 Cumartesi YAKACIK İTO S.S. 10:00 SPOR VİZYON ARMADA B U16B E ASYA KLS CGR
6 Nisan 2024 Cumartesi YAKACIK İTO S.S. 11:30 ANKA ANADOLU  ARMADA U11C E ASYA AGR
6 Nisan 2024 Cumartesi YAKACIK İTO S.S. 13:00 ANKA ANADOLU B BOĞAZİÇİ U14C E ASYA FNL CGR
6 Nisan 2024 Cumartesi YAKACIK İTO S.S. 14:30 HEYBELİADA SU SPORLARI ASYA KARTALLARI U11K
6 Nisan 2024 Cumartesi YAKACIK İTO S.S. 16:00 LİMA ASYA KARTALLARI U10C E ASYA DGR
6 Nisan 2024 Cumartesi YAKACIK İTO S.S. 17:30 TAN SPOR PARLAYAN YILDIZLAR U11K
           
6 Nisan 2024 Cumartesi KURTKÖY S.S. 10:00 MODA SPOR B BOĞAZİÇİ ELİT U16C E ASYA FNL BGR
6 Nisan 2024 Cumartesi KURTKÖY S.S. 11:30 MODA SPOR  KARTAL YILDIZLARI U14C E ASYA FNL CGR
6 Nisan 2024 Cumartesi KURTKÖY S.S. 13:00 FESA ANABİLİM U10B E ASYA
6 Nisan 2024 Cumartesi KURTKÖY S.S. 14:30 ANKA GENÇLİK ALLSTAR İSTANBUL  U11C E ASYA CGR
6 Nisan 2024 Cumartesi KURTKÖY S.S. 14:30 TAKIM YILDIZLARI ALLSTAR İSTANBUL B U16C E ASYA FNL CGR
6 Nisan 2024 Cumartesi KURTKÖY S.S. 16:00 KIZILTOPRAK 2004 MAVİ BİRLİK U16C E ASYA FNL EGR
           
7 Nisan 2024 Pazar BAYRAMPAŞA S.S. 11:00 İSTANBUL GENÇ SPORCULAR B AVRUPA KARŞIYAKA U16B E AVR FNL AGR
7 Nisan 2024 Pazar BAYRAMPAŞA S.S. 12:30 ÜNSPED ELİT ATLETİK U12C E AVR FNL BGR
7 Nisan 2024 Pazar BAYRAMPAŞA S.S. 14:00 EMLAK KONUT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL A U16A E KLS GR
7 Nisan 2024 Pazar BAYRAMPAŞA S.S. 15:30 BAKIRKÖY ÇAĞ BAKIRKÖY ASLAN U12C E AVR FNL AGR
7 Nisan 2024 Pazar BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 SPOR VİZYON POTANIN KARTALLARI A U14C E ASYA FNL AGR
7 Nisan 2024 Pazar BAYRAMPAŞA S.S. 19:00 BAYRAKTAR PENDİK HAREM ÜMİT ERK B KLS GR
           
7 Nisan 2024 Pazar AHMET CÖMERT S.S. 11:00 SUADİYE BASKETBOL TİTAN ATLETİK U11C E ASYA EGR
7 Nisan 2024 Pazar AHMET CÖMERT S.S. 12:30 SUADİYE SPOR ÇENGEL AKADEMİ B U16C E ASYA KLS CGR
7 Nisan 2024 Pazar AHMET CÖMERT S.S. 14:00 ÇENGELSPOR MARMARA SPOR A U11C E ASYA FGR
7 Nisan 2024 Pazar AHMET CÖMERT S.S. 14:00 MARMARA SPOR DİNAMO U16C E ASYA KLS AGR
7 Nisan 2024 Pazar AHMET CÖMERT S.S. 15:30 ES SPOR BASKETBOLUN YILDIZLARI U16B E ASYA KLS DGR
           
7 Nisan 2024 Pazar ŞEHİT MUSTAFA ÖZEL S.S. 11:00 İLERİ NESİL İSTANBUL ANKA ANADOLU A U16C E ASYA FNL FGR
7 Nisan 2024 Pazar ŞEHİT MUSTAFA ÖZEL S.S. 12:30 ANADOLU GENÇLİK B ANKA ANADOLU B U16C E ASYA KLS BGR
7 Nisan 2024 Pazar ŞEHİT MUSTAFA ÖZEL S.S. 14:00      
7 Nisan 2024 Pazar ŞEHİT MUSTAFA ÖZEL S.S. 14:00 AÇI GENÇLİK B ORİON U12C E AVR FNL DGR
7 Nisan 2024 Pazar ŞEHİT MUSTAFA ÖZEL S.S. 15:30 AVCILAR ATAK SİLİVRİ ÇAĞRIBEY U10C E AVR FGR
           
7 Nisan 2024 Pazar CAFERAĞA S.S. 13:00 DEV ATAŞEHİR HİGH TOUCH U10A ERK
7 Nisan 2024 Pazar CAFERAĞA S.S. 14:30 DUDULLU OSB DEV SPOR U11C E ASYA GGR
7 Nisan 2024 Pazar CAFERAĞA S.S. 16:00 BAŞARI PERFORMANS B M.E. MARMARA AKADEMİ U14C E ASYA FNL BGR
7 Nisan 2024 Pazar CAFERAĞA S.S. 17:30 ASYA KARTALLARI TİTAN AKADEMİ B U11C E ASYA EGR
7 Nisan 2024 Pazar CAFERAĞA S.S. 19:00 KARŞIYAKA DOĞAN PENDİK SANCAK U18C E ASYA KLS CGR
           
7 Nisan 2024 Pazar KURTKÖY S.S. 10:00 BEYKOZ GENÇLİK MODA SPOR A U16B E ASYA FNL CGR
7 Nisan 2024 Pazar KURTKÖY S.S. 11:30 BAYRAKTAR PENDİK DAÇKA ŞERİFALİ B U16C E ASYA KLS BGR
7 Nisan 2024 Pazar KURTKÖY S.S. 13:00 DEV ANADOLU YILDIZLARI KÜÇÜKYALI GELİŞİM B U16C E ASYA KLS AGR
7 Nisan 2024 Pazar KURTKÖY S.S. 14:30 BEYLERBEYİ TAKIM YILDIZLARI U12C E ASYA CGR
7 Nisan 2024 Pazar KURTKÖY S.S. 16:00 BEYLERBEYİ PAMUKSPOR GELİŞİM U18B E ASYA FNL AGR
7 Nisan 2024 Pazar KURTKÖY S.S. 17:30 EKARE BESRA İSTANBUL A U14C E ASYA KLS EGR
7 Nisan 2024 Pazar KURTKÖY S.S. 19:00 MAVİ BİRLİK ÇUBUKLU U14C E ASYA FNL BGR