Altyapılarda 30 Mart Programı Ve Sonuçları

Altyapılarda 30 Mart Programı Ve Sonuçları
Altyapılarda 30 Mart 2024 Cumartesi günü oynanacak maçların programı ve alınan sonuçlar
Bayrampaşa S.S.
U16E C FNL AVR DGR
11:30 Yeşilköy Yıldızları (44) – Şişli (53)
U12K A BGR
13:00 Galatasaray (17) – Genç Paşabahçe (42)
U10E C ASY EGR
14:30 Batı Spor (10) – Genç Paşabahçe (29)
U14K B FNL CGR
16:00 Heybeliada Su Sporları (43) – Kocamustafapaşa (22)
U18E B FNL AVR DGR
17:30 Cedi Osman Basketbol B (65) – Sultangazi Belediyesi (73)
U18E A KLS GR
19:00 Cedi Osman Basketbol A (59) – Akademi İstanbul (50)
Ahmet Cömert S.S.
U16E C FNL AVR FGR
10:00 BASK (58) – Bakırköy Aslan (67)
U16E C KLS ASY BGR
16:30 Ataşehir Yıldızları (53) – Bayraktar Pendik (55)
U18E C KLS AVR AGR
18:00 Mega Basket (39) – Esenler Erok (56)
Küçükçekmece S.S.
U16E C FNL AVR CGR
10:00 Mimar Sinan Koleji B (43) – Teşvikiye B (71)
U16E C KLS AVR CGR
11:30 İstanbul Panterleri (32) – Teşvikiye Akademi B (51)
U12E C FNL AVR BGR
13:00 Elit Atletik (61) – FMV Nişantaşı Işık B (26)
U14E C FNL AVR CGR
14:30 Anka Basketbol Akd. A (74) – İstbol (39)
U16E C KLS AVR DGR
16:00 Bakırköyspor (20) – Esen Basketbol (42)
Beylikdüzü S.S.
U16E C FNL AVR BGR
11:30 Avcılar Tanyıldızı (26) – Bahçeşehir S.K. (70)
U16E C KLS AVR AGR
13:00 Orion (44) – Beylikdüzü Bask. İht. (55)
U12E C FNL AVR FGR
14:30 Beylikdüzü Basket (49) – Avrupa Karşıyaka (25)
U18E C KLS AVR BGR
16:00 Truva Gençlik (55) – Beylikdüzü Basket (53)
Caferağa S.S.
U10E C ASY CGR
16:30 Çevre (32) – Dev Adım (61)
U10E C ASY AGR
18:00 Üsküdar Basketbol (48) – Ufukcan Aydın (30)
U12E C ASY LGR
19:30 Üsküdar Basketbol (19) – Çengelköy Basketbol (40)
Yakacık S.S.
U16E C FNL ASY DGR
10:00 Akademi İstanbul B (68) – Anadolu Marmara (38)
U12E C ASY KGR
11:30 Dev Adım (0) – Pamukspor Gelişim (20)
U11E C ASY GGR
13:00 Ataşehir Aslanları (17) – Daçka Şerifali A (37)
U12K A AGR
14:30 Asya Kartalları (37) – Beşiktaş (19)
U11E C ASY EGR
16:00 Titan Akademi B (76) – Suadiye Basketbol (19)
U16E A KLS GR
17:30 FMV Erenköy Işık (61) – Suadiye Basketbol A (57)
U16E C FNL ASY FGR
19:00 Pendik Basketbol (0) – Çubuklu (20)
Kurtköy S.S.
U18E B KLS ASY AGR
10:00 Anka Anadolu A (73) – Titan Atletik (58)
U11E C ASY FGR
11:30 Anka Anadolu B (62) – İstanbul Yıldızları Basketbol (51)
U12K B ASY CGR
13:00 İstanbul Yıldızları Basketbol (59) – Çengel Spor (14)
14:30 Parlayan Yıldızlar (26) – Fen Spor (64)
U18E B KLS ASY AGR
16:00 Tan Spor (57) – Küçükyalı Gelişim (51)
U16E C FNL ASY CGR
17:30 M.E.Marmara Akademi (48) – Unibasket B (44)
U14E C FNL ASY DGR
19:00 Unibasket (52) – Dev Spor (53)