Altyapılarda 24 Mart Programı Ve Sonuçları

Altyapılarda 24 Mart Programı Ve Sonuçları
Altyapılarda 24 Mart 2024 Pazar günü oynanacak maçların programı ve alınan sonuçlar
Bayrampaşa S.S.
U16E C FNL ASY BGR
10:00 11 Arthletic (63) – Anatolya Turkuaz (22)
U18E A KLS GR
11:30 FMV Erenköy Işık (40) – Cedi Osman Basketbol A (84)
U16E A KLS GR
13:00 Pamukspor Gelişim A (50) – Emlak Konut (40)
U11E C ASY AGR
14:30 Armada (30) – Marmara Spor B (70)
U14E B FNL ASY AGR
16:00 Ufukcan Aydın A (79) – Pamukspor Gelişim B (17)
U10E C ASY AGR
17:30 Ufukcan Aydın (41) – Küçükyalı Gelişim (47)
U14E C KLS AVR EGR
19:00 Yıldırım Bosna (58) – Beylikdüzü Basket (42)
Ahmet Cömert S.S.
U18E B FNL AVR DGR
09:30 İBB (60) – Teşvikiye B (55)
U16E C FNL AVR CGR
11:00 Teşvikiye B (71) – Rotary 100.Yıl AND L. (69)
U12E C ASY GGR
17:00 İstanbul Karşıyaka (38) – Allstars İstanbul (57)
U14K B KLS AGR
18:30 Dev Anadolu Yıldızları (60) – İstanbul Panterleri (27)
U16E C KLS AVR CGR
20:00 Teşvikiye Akademi B (39) – Olimpos (63)
Küçükçekmece S.S.
U16E B KLS AVR DGR
11:30 Avcılar Atak (51) – İstanbul Genç Sporcular A (71)
U14E B KLS AVR AGR
13:00 Genç Nesil İstanbul (43) – Teşvikiye Akademi B (68)
U16E B KLS AVR BGR
14:30 Teşvikiye Akademi A (77) – Bayrampaşa Bilgi Gençlik (41)
U14E B KLS AVR AGR
16:00 İstanbul Basket B (28) – Teşvikiye Akademi A (47)
U14E B FNL AVR CGR
17:30 Eyüp Basket (27) – Altınyıldız (56)
U14E C KLS AVR CGR
19:00 Truva Gençlik (49) – Atletik Bahçeşehir (34)
Ş.M.Özel S.S.
U12E C ASY LGR
11:30 Batı S.K. () – Daçka Şerifali ()
U16E B FNL AVR AGR
13:00 Avrupa Karşıyaka (38) – Teşvikiye A (64)
U12E C ASY CGR
14:30 Takım Yıldızları (54) – Dinamo (27)
U12E C ASY HGR
16:00 M.E.Marmara Akd. (24) – Tan Spor (41)
U16E B FNL AVR CGR
17:30 Bahçelievler Bld. A (60) – Sultangazi Bld. (48)
U14E B FNL AVR CGR
19:00 Emlak Konut (41) – FMV Işıkspor (33)
Beylikdüzü S.S.
U16E B FNL AVR BGR
12:30 Mimar Sinan Koleji A (53) – Florya Elit (45)
U16E C KLS AVR EGR
14:00 Anka Avrupa (54) – Genç Kolej (57)
U18E C FNL AVR CGR
15:30 Silivri Akademi (39) – Esen Basketbol (50)
U14E C KLS AVR FGR
17:00 İstanbul Efendileri B (34) – Esenler Erok (22)
Caferağa S.S.
U12E C ASY FGR
14:00 Boğaziçi Elit (0) – Spor Vizyon (20)
U12E C ASY BGR
15:30 Titan Akademi (46) – Marmara Elit (23)
Kurtköy S.S.
U16E C FNL ASY AGR
10:00 Beylerbeyi (46) – Besra İstanbul (67)
U10E C ASY FGR
11:30 Marmara Elit (15) – Potanın Kartalları (55)
U12E C ASY EGR
13:00 Atletik Sportif İstanbul (20) – İstanbul Ata (0)
U11E C ASY BGR
14:30 Titan Akademi A (55) - Dev Adım (39)
U10E B ASY
16:00 Anabilim (22) – İstanbulls (52)
U14E C FNL ASY FGR
17:30 Batı Spor (47) – İstanbulls (54)
U16E B FNL ASY CGR
19:00 Moda Spor A (66) – USA Basketbol Akd. (42)