Altyapılarda 23 Mart Programı Ve Sonuçları

Altyapılarda 23 Mart Programı Ve Sonuçları
Altyapılarda 23 Mart 2024 Cumartesi günü oynanacak maçların programı ve alınan sonuçlar
Bayrampaşa S.S.
U12E C ASY BGR
11:30 Moda Spor (20) – İstanbul Alfa (0)
U11E A
13:00 TED (62) – Fesa (33)
U10E C AVR BGR
14:30 Kutup Yıldızı (25) – Ant Spor (26)
U12K A AGR
16:00 Güngören Bld. GSK (31) – Asya Kartalları (47)
U14E C KLS AVR AGR
17:30 Ant Spor B (0) – Yeşil Siyah 1914 A (20)
U16E C KLS AVR BGR09
19:00 Atletik Bahçeşehir (42) – Yeşil Siyah 1914 A (53)
Ahmet Cömert S.S.
U18E B KLS AVR CGR
10:00 İstbol (67) – Baskets (44)
U11E C ASY BGR
11:30 Potanın Kartalları (68) – Ekare (1)
U11E C ASY AGR
14:30 Girişim (29) – Anka Anadolu A (27)
U10E C ASY AGR
16:00 Girişim (35) – Mavi Birlik (10)
U18E C FNL AVR DGR
17:30 Maviler (57) – Haznedar Doruk (36)
Küçükçekmece S.S.
U14E C KLS AVR CGR
11:00 Odak S.K. (53) – Yeni Levent Basketbol (51)
U12E C ASY CGR
12:30 Akademi İstanbul B (57) – Beylerbeyi (51)
U12K A AGR
14:00 Beylikdüzü Basket (34) – Fenerbahçe (77)
U14E C KLS AVR BGR
15:30 Anka Bask. Akd. B (20) – BASK B (0)
U14E C FNL AVR BGR
17:00 Bağcılar Göztepe (32) – Beylikdüzü Bask. Akd. (50)
U18E B KLS AVR DGR
18:30 Altıneller (0) – Büyükçekmece Atletik A (20)
Ş.M.Özel S.S.
U18E C FNL AVR CGR
10:00 Teşvikiye Akademi (30) – Harem (42)
U18E B KLS AVR AGR
11:30 FYL (72) – Florya Elit (56)
Beylikdüzü S.S.
U16E B FNL AVR DGR
11:30 İstanbul Efendileri (83) – İBB B (68)
U16E B FNL AVR CGR
13:00 Pertevniyal (69) – Altınyıldız (63)
U10E C AVR CGR
14:30 Anka Basketbol Akd. (42) – Altınyıldız (27)
U14E C KLS AVR BGR
16:00 Genç Kolej (39) – Avcılar Atak (25)
U14E C KLS AVR DGR
17:30 Beşyıldız (78) – Gaziosmanpaşa Bld. GSK (46)
Yakacık S.S.
U16E C KLS ASY AGR
10:00 Küçükyalı Gelişim (25) – Asya Kartalları B (40)
U10E C ASY DGR
11:30 Asya Kartalları (35) – Armada (27)
U11E C ASY DGR
13:00 Genç Paşabahçe (53) – Daçka Şerifali B (29)
U12E C ASY HGR
14:30 Başarı Performans (47) – Genç Paşabahçe (52)
U12E C ASY DGR
16:00 Dev Anadolu Yıldızları (16) – Anadolu Marmara (41)
U16E C KLS ASY AGR
17:30 Dinamo (20) – Dev Anadolu Yıldızları (0)
U11E C ASY EGR
19:00 Titan Atletik (43) – İstanbul Karşıyaka (24)
Kurtköy S.S.
U12E C ASY AGR
10:00 Dudullu OSB A (46) – Suadiye Basketbol (43)
U11E C ASY DGR
11:30 Kağıthane Starları (28) – Takım Yıldızları (25)
U10E C ASY EGR
13:00 İstanbul Dev (24) – Karşıyaka Doğan (22)