Pupa Gelişim Ligi 2017-2018 Sezonu Şampiyonları

Pupa Gelişim Ligi 2017-2018 Sezonu Şampiyonları
PUPA GELİŞİM LİGİ 2017-2018 SEZONU

Pupa Gelişim Ligi U-10 Beyaz Grup Şampiyonu Atakent Spor Kolejliler MVP Kıvanç Serbest

U10 BEYAZ GRUP
1. ATAKENT SPOR KOLEJLİLER
2. SPOR FABRİKASI
3. KIRMIZI
4. BAHÇ. BASK. İHT. MAVİ
YILIN ANTRENÖRÜ:  TUFAN AKBAY

Pupa Gelişim Ligi U-10 Mavi Grup Şampiyonu Teşvikiye Spor Kulübü MVP Utku Cengiz


U10 MAVİ GRUP
1. TEŞVİKİYE
2. DEV ATAŞEHİR
3. AÇI GENÇLİK
4. BAHÇ. BASK. İHT.
YILIN ANTRENÖRÜ: BURCU GÜLER

Pupa Gelişim Ligi U-11 Kırmızı Grup Şampiyonu MVP Derin Can Üstün


U11 KIRMIZI GRUP
1.FMV ERENKÖY IŞIK
2. FENERBAHÇE
3.BEŞİKTAŞ
4.İSTANBUL BASKET
YILIN ANTRENÖRÜ:  RECEP MERMERCİ

Pupa Gelişim Ligi U-11 Mavi Grup Şampiyonu Anabilim Koleji MVP Kuzey Demirli


U11 MAVİ GRUP
1.ANABİLİM KOLEJİ
2.AKADEMİ İSTANBUL
3.TEŞVİKİYE
4.KEMER COUNTRY
YILIN ANTRENÖRÜ: GÖKTUĞ GÜLBAHAR

Pupa Gelişim Ligi U-12 Kırmızı Grup Şampiyonu Fmv Erenköy Işık MVP Cem Yurtbekler


U12 KIRMIZI GRUP
1.FMV ERENKÖY IŞIK
2.FENERBAHÇE
3.GALATASARAY
4.BEŞİKTAŞ
YILIN ANTRENÖRÜ:  RECEP MERMERCİ
 
Pupa Gelişim Ligi U-12 Mavi Grup Şampiyonu Fesa MVP Cem Janberk Tunca


U12 MAVİ GRUP
1.FESA
2.BEYKOZ
3.BASKETS
4.BAHÇ. YILDIZLARI
YILIN ANTRENÖRÜ:  MERT YAMAN
 
Pupa Gelişim Ligi U-12 Beyaz Grup Şampiyonu Kutup Yıldızı MVP James Kerem Gorman


U12 BEYAZ GRUP
1.KUTUP YILDIZI
2.İSTANBUL BASKET
3.TEŞVİKİYE
4.BEŞ YILDIZ
YILIN ANTRENÖRÜ: CAN MİKAİL TAZEGÜL


Pupa Gelişim Ligi U-13 Kırmızı Grup Şampiyonu Anadolu Efes Spor Kulübü MVP Musa Mert Aşkın

U13 KIRMIZI GRUP
1. ANADOLU EFES
2. DARÜŞŞAFAKA
3. GALATASARAY
4. FENERBAHÇE
YILIN ANTRENÖRÜ: BERAT ŞAKRAKDİL
 
Pupa Gelişim Ligi U-13 Mavi Grup Şampiyonu Mef Okulları MVP Ege Borcali


U13 MAVİ GRUP
1. MEF OKULLARI
2. FESA 
3. DEV ATAŞEHİR
4. TEŞVİKİYE AKADEMİ
YILIN ANTRENÖRÜ:  EMİNE İCLAL YILMAZ
 
Pupa Gelişim Ligi U-13 Beyaz Grup Şampiyonu Rotary 100.Yıl And. Lis. MVP Yusuf Cantürk


U13 BEYAZ GRUP
1. ROTARY 100.YIL AND. LİS.
2. ÇAĞDAŞLAR
3. BEST
4. İTÜ
YILIN ANTRENÖRÜ:  YASİN ŞAHİN
 
Pupa Gelişim Ligi U-14 Kırmızı Grup Şampiyonu Fenerbahçe Mvp Eren Deniz


U14 KIRMIZI GRUP
1. FENERBAHÇE
2. BEŞİKTAŞ
3. GALATASARAY
4. AÇI GENÇLİK
YILIN ANTRENÖRÜ:  LÜTFİ AHMETOĞLU


Pupa Gelişim Ligi U-14 Mavi Grup Şampiyonu Dev Ataşehir Mvp Çınar Yılmaz

U14 MAVİ GRUP
1. DEV ATAŞEHİR
2. FMV ERENKÖY IŞIK
3. BAHÇ. BASK. İHT.
4. İSTBOL
YILIN ANTRENÖRÜ:  İLYAS ERDİL
 
Pupa Gelişim Ligi U-14 Beyaz Grup Şampiyonu Beşyıldız MVP Ata Gültekin

U14 BEYAZ GRUP

1. BEŞYILDIZ
2. SİLİVRİ ÇAĞRIBEY
3. BEŞİKTAŞ AKADEMİ
4. ÇAĞDAŞLAR
YILIN ANTRENÖRÜ:  ATALAY GÜLTEKİN
 
Pupa Gelişim Ligi U-15 Mavi Grup Şampiyonu Teşvikiye Spor Kulübü MVP Yiğit Hüseyin Uğur


U15 MAVİ GRUP
1. TEŞVİKİYE
2. BAHÇ. BASK. İHT.
3. ÜSKÜDAR BASKETBOL
4. FMV ERENKÖY IŞIK
YILIN ANTRENÖRÜ:  İLYAS ÇELİK
 
Pupa Gelişim Ligi U-15 Beyaz Grup Şampiyonu Beyoğlu MVP Burak Şeren


U15 BEYAZ GRUP
1. BEYOĞLUSPOR
2. BAHÇ. YILDIZLARI
3. BAKIRKÖY ASLAN
4. SİLİVRİ AKADEMİ 
YILIN ANTRENÖRÜ: OKTAY LAMBA
 
Pupa Gelişim Ligi U-16 Mavi Grup Şampiyonu İstanbulspor MVP Mehmet Hakan Engin


U16 MAVİ GRUP
1.İSTANBULSPOR
2.TEŞVİKİYE
3.AÇI GENÇLİK
4.TİTAN AKADEMİ
YILIN ANTRENÖRÜ:  GÖKSEL YILDIZ
 
Pupa Gelişim Ligi U-16 Beyaz Grup Şampiyonu Teşvikiye Akademi MVP Özkan Kurt


U16 BEYAZ GRUP
1. TEŞVİKİYE AKADEMİ
2. BEYOĞLUSPOR
3. TİME OUT
4. ÇAĞDAŞLAR
YILIN ANTRENÖRÜ:  SERTAN SALİH BOSTAN
 
Pupa Gelişim Ligi U-18 Erkekler Şampiyonu Teşvikiye MVP Arda Edes


U18 ERKEKLER
1.TEŞVİKİYE
2.DEV ADAMLAR
3.KAAN
4.FMV IŞIK SPOR
YILIN ANTRENÖRÜ:  HÜSNÜ ESER
 
Pupa Gelişim Ligi U-11 Kızlar Şampiyonu Fenerbahçe MVP Helin Gökçe


U11 KIZLAR
1.FENERBAHÇE
2.BEŞİKTAŞ
3.TEŞVİKİYE AKADEMİ
4.BAHÇ. YILDIZLARI
YILIN ANTRENÖRÜ:  SEVİM KORKMAZ
 
Pupa Gelişim Ligi U-12 Kızlar Şampiyonu  Fenerbahçe MVP Zeynep Naz Töremiş


U12 KIZLAR
1.FENERBAHÇE
2.KUTUP YILDIZI
3.GALATASARAY
4.BEŞİKTAŞ
YILIN ANTRENÖRÜ:  CEMAL KORKMAZ
 
Pupa Gelişim Ligi U-13 Kızlar Şampiyonu Beşiktaş MVP Zeynep Özel


U13 KIZLAR
1.BEŞİKTAŞ
2.FENERBAHÇE
3.GALATASARAY
4.BAHÇ. YILDIZLARI
YILIN ANTRENÖRÜ:  BURHAN GÜLER
 
Pupa Gelişim Ligi U-14 Kızlar Şampiyonu Beşiktaş MVP Selay Okoroigwe


U14 KIZLAR
1.BEŞİKTAŞ
2.FENERBAHÇE
3.AÇI GENLİK
4.İSTANBUL YILDIZLARI
YILIN ANTRENÖRÜ:  BURHAN GÜLER
 
Pupa Gelişim Ligi U-16 Kızlar Şampiyonu Fenerbahçe MVP Selin İrem Baş


U16 KIZLAR
1.FENERBAHÇE
2.TEŞVİKİYE AKADEMİ
3.BAHÇ. YILDIZLARI
YILIN ANTRENÖRÜ:  BARIŞ AKGÜN