Altyapılarda 21. Hafta Programı Açıklandı

Altyapılarda 21. Hafta Programı Açıklandı
Altyapılarda 21. Hafta 15 - 21 Şubat 2020 tarihleri arasında oynanacak maçların programı açıklandı:
 
       
       
15.02.2020 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İSTANBUL UTKU ASYA KARTALLARI U12K B
11:30 ŞEHİT ÖĞRETMENLER İÖO AÇI GENÇLİK U12K B
13:00 EMLAK KONUT B AÇI GENÇLİK U16K A
14:30 EMLAK KONUT A GELECEK NESİL U16K A
16:00 TAGAR GÖKTÜRK BASKETBOL U10E B AVR 1.GR
17:30 BEŞİKTAŞ İSTANBUL TİCARET ODASI U12E A
19:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BEŞİKTAŞ U12K A
  S.KOMİSERİ:1-3 B.BESİM ÖZGENÇ/4-7 YUSUF ARSLAN    
       
15.02.2020 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:00 ANADOLU EFES A HİGH TOUCH U14E A
17:30 KUTUP YILDIZI GALATASARAY U16K A
19:00 KUTUP YILDIZI B OLİMPOS U10E C AVR 2.GR
  S.KOMİSERİ:BAKİ GÜNER    
       
15.02.2020 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
14:00 MURAT PAŞAOĞLU BORNOVA BOSSAN TB2L
16:00 ANKA AVRUPA BASK B U10E C AVR 1.GR
17:30 BAHÇEŞEHİR AKADEMİK BASK. ATAKENT GELİŞİM U10E C AVR 1.GR
19:00 HAZNEDAR DORUK AVCILAR TANYILDIZI U10E C AVR 2.GR
20:30 İSTANBUL VARDAR BEYLİKDÜZÜ ULUS U18E B AVR KL BGR
  S.KOMİSERİ:CAN GÜRAKAR    
       
15.02.2020 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:30 FENERBAHÇE EMLAK KONUT U11K A
15:00 FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ U16K A
16:30 SUADİYE AKADEMİ İSTANBUL U10E B ASYA 2.GR
18:00 KIZILTOPRAK ATAŞEHİR DOĞUŞ U10E C ASYA 4.GR
19:30 FMV ERENKÖY IŞIK ANADOLU EFES U12E A
  S.KOMİSERİ:ERKAN YURTAY    
       
15.02.2020 CUMARTESİ YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 GENÇ PAŞABAHÇE POTANIN ASLANLARI U10E C ASYA 4.GR
11:30 İSTANBUL BASKETBOL FENERİ İSTANBUL DSİ U16K A
14:00 İSTANBUL BASKETBOL FENERİ EDİRNE DSİ KBBL
16:00 İSTANBUL ATA ASYA KARTALLARI U10E C ASYA 4.GR
17:30 PARLAYAN YILDIZLAR ATAŞEHİR GENÇLİK U10E C ASYA 5.GR
19:00 POTANIN KARTALLARI ANKA ANADOLU U10E C ASYA 6.GR
  S.KOMİSERİ:1-2 ŞENOL PEHLİVAN/3-5 GÜLHAN AKÇELİK    
       
15.02.2020 CUMARTESİ KURTKÖY S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:00 ATAŞEHİR ASLANLARI OLİMPİK BASKET U10E C ASYA 5.GR
17:30 FENERBAHÇE KOLEJİ İSTANBULLS U10E C ASYA 5.GR
19:00 BASKETBOLUN YILDIZLARI GİRİŞİM U10E C ASYA 5.GR
  S.KOMİSERİ:ERDOĞAN ACIR    
       
15.02.2020 CUMARTESİ ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
19:00 ADA YILDIZLARI SANCAKTEPE İSTANBUL U10E C ASYA 6.GR
20:30 BOĞAZİÇİ BEYKOZ GENÇLİK U11E B ASYA 3.GR
  S.KOMİSERİ:ALİ GÜRHAN UZUNAY    
       
       
16.02.2020 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 AÇI GENÇLİK HİSAR OKULLARI U11E B AVR 1.GR
11:30 SARIYER ANAFARTALAR GÖKBURGAZ GENÇLİK U10E B AVR 1.GR
13:00 İTÜ GVO SK KUTUP YILDIZI A U10E B AVR 1.GR
14:30 STARLARIN DOĞUŞU TÜRK HAVA YOLLARI U10E C AVR 3.GR
16:00 STARLARIN DOĞUŞU FENERBAHÇE BEKO U12E A
17:30 BAĞCILAR GÖZTEPE İSTANBUL BASKETBOL FENERİ U12K B
  S.KOMİSERİ:ERHAN KIŞLAKLI    
       
16.02.2020 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 GALATASARAY GAZİANTEP BASKETBOL BGL
15:00 BEŞİKTAŞ B FMV IŞIKSPOR U16E B 3-4'LÜK
16:30 AÇI GENÇLİK  ANADOLU EFES U16E B FİNAL
18:00 CEDİ OSMAN BASKETBOL İBB U12E B AVR 3.GR
19:30 GALATASARAY A İBB A U14E A
  S.KOMİSERİ:FİKRET AYGÜN    
       
16.02.2020 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
12:00 KURTULUŞ ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U10E C AVR 3.GR
13:30 PERTEVNİYAL LİSESİ GENÇYURT U11E C AVR 3.GR
15:00 AVCILAR ATAK ATAKENT GENÇLİK U11E C AVR 3.GR
16:30 MİMAR SİNAN KOLEJİ SPOR FABRİKASI U12E B AVR 3.GR
18:00 GELECEK NESİL BAKIRKÖYSPOR U14E B AVR KL AGR
19:30 ALTINELLER İTO ATL U14E C AVR FNL AGR
  S.KOMİSERİ:BEKLAM BESİM ÖZGENÇ    
       
16.02.2020 PAZAR YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
09:30 ALLSTARS İSTANBUL DEV ATAŞEHİR U11E C ASYA 5.GR
11:00 PARLAYAN YILDIZLAR ATAŞEHİR DOĞUŞ A U11E B ASYA 3.GR
12:30 ŞERİFALİ ATAŞEHİR DOĞUŞ B U11E C ASYA 6.GR
14:00 GENÇ PAŞABAHÇE KUTUP YILDIZI U12K B
15:30 ASYA KARTALLARI GALATASARAY U11K A
17:00 GİRİŞİM 2014 MALTEPE GENÇLİK U11E C ASYA 4.GR
18:30 POTANIN KARTALLARI ÜSKÜDAR BASKETBOL B U11E C ASYA 5.GR
20:00 ANKA ANADOLU KAAN ATAŞEHİR U12E C ASYA 11.GR
  S.KOMİSERİ:1-4 MEHMET UĞUR GÜNGÖR/5-8 ORHAN TAGA  
       
16.02.2020 PAZAR KURTKÖY S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:00 MAVİ BİRLİK ADA YILDIZLARI U11E C ASYA 4.GR
17:30 ÇENGEL SPOR KULÜBÜ İSTANBUL KARŞIYAKA U11E C ASYA 6.GR
19:00 KÜÇÜKYALI GELİŞİM ÇEKMEKÖY BASKET U12E C ASYA 11.GR
  S.KOMİSERİ:AHMET YÜKSELDİ    
       
16.02.2020 PAZAR ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
19:00 KIRAÇ OKULLARI SANCAKTEPE İSTANBUL U11E C ASYA 4.GR
20:30 HİGH TOUCH KIZILTOPRAK B U11E C ASYA 6.GR
  S.KOMİSERİ:ALİ GÜRHAN UZUNAY    
       
       
17.02.2020 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BAYRAMPAŞA SANCAK GELECEK NESİL U12E B AVR 2.GR
19:00 İTÜ CORENDON AİRLİNES KIZILTOPRAK GELİŞİM U16E B 7-8'LİK
20:30 GALATASARAY B TEŞVİKİYE A U16E B 5-6'LIK
  S.KOMİSERİ:ERSİN ÇELİK    
       
17.02.2020 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 OLİMPOS A CEDİ OSMAN BASKETBOL B U14E B AVR KL CGR
19:00 PERTEVNİYAL LİSESİ YEF U14E C AVR FNL BGR
20:30 MURATBEY GENÇLİK TAGAR U14E C AVR FNL CGR
  S.KOMİSERİ:LEVENT KÜRŞAT KIRCA    
       
17.02.2020 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL VADİ ORG. EŞREF BİTLİS O. U14E C AVR FNL AGR
19:00 ANKA BASKETBOL AKD MİMAROBA U14E C AVR FNL AGR
20:30 FİNAL İNŞAAT AREL ÜNİ. BÜYÜKÇEKMECE BASK. A U14E C AVR FNL DGR
  S.KOMİSERİ:CAN GÜRAKAR    
       
17.02.2020 PAZARTESİ BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ELİT ATLETİK BAĞCILAR ANKA U14E C AVR FNL BGR
19:00 AVCILAR DEMİRORDU İSTANBUL UTKU U14E C AVR FNL BGR
20:30 BEŞYILDIZ YILDIRIMSPOR GENÇLİK U14E C AVR FNL CGR
  S.KOMİSERİ:MURŞİT ULUDAĞ    
       
17.02.2020 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 SUADİYE POTANIN KARTALLARI U12E B ASYA 4.GR
19:00 FENERBAHÇE EMLAK KONUT U12K A
20:30 FENSPOR FLORYA ELİT BE B
  S.KOMİSERİ:H.CENK ULA    
       
17.02.2020 PAZARTESİ YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 HİGH TOUCH BALKAN YEŞİLBAĞLAR U10E C ASYA 6.GR
19:00 ALLSTARS İSTANBUL PAMUKSPOR GELİŞİM U12E B ASYA 4.GR
20:30 BEYKOZ HALİÇ İSTANBUL U12E B ASYA 4.GR
  S.KOMİSERİ:SELMANİ AKYASAN    
       
       
18.02.2020 SALI BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 TENİS ESKRİM DAĞCILIK İSTANBUL ESENYURT SALON S. U11E B AVR 1.GR
19:00 DARÜŞŞAFAKA İSTANBUL TİCARET ODASI U12E A
20:30 BEŞİKTAŞ AKADEMİ İSTANBUL A U12E A
  S.KOMİSERİ:ALPER SEYREK    
       
18.02.2020 SALI AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 STARLARIN DOĞUŞU TAGAR U11E B AVR 1.GR
19:00 EMLAK KONUT AÇI GENÇLİK U12E B AVR 1.GR
20:30 GALATASARAY BAHÇEŞEHİR OKULLARI U12E A
  S.KOMİSERİ:YAKUP DUMAN    
       
18.02.2020 SALI DR. ÖZGE SEZERMAN S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 FMV IŞIKSPOR OLİMPOS U12E B AVR 1.GR
19:00 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER FMV IŞIKSPOR B U14E C AVR KL EGR
20:30 TEŞVİKİYE HİSAR OKULLARI U12E B AVR 3.GR
  S.KOMİSERİ:ERHAN KIŞLAKLI    
       
18.02.2020 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 GÖKBURGAZ GENÇLİK B BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK A U14E B AVR KL BGR
19:00 İSTBOL A BEŞİKTAŞ AKADEMİ A U14E C AVR FNL CGR
20:30 AVCILAR ATAK SARIYER BELEDİYESİ U14E C AVR KL AGR
  S.KOMİSERİ:ERSİN ÇELİK    
       
18.02.2020 SALI BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ŞİŞLİ BAYRAMPAŞA RUMELİ U14E C AVR KL AGR
19:00 ANKA AVRUPA B İSTANBUL BEDEN EĞT. U14E C AVR KL AGR
20:30 ŞEFKATGÜCÜ CENNET U14E C AVR KL CGR
  S.KOMİSERİ:BAKİ GÜNER    
       
18.02.2020 SALI CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 PAMUKSPOR GELİŞİM SUADİYE U10E B ASYA 2.GR
19:00 SİGORTAM.NET İTÜ BB PARLAYAN YILDIZLAR U10E C ASYA 5.GR
20:30 DEV ATAŞEHİR A FESA U12E A
  S.KOMİSERİ:ERSUN AKVURAN    
       
18.02.2020 SALI YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBULLS ATAŞEHİR ASLANLARI U10E C ASYA 5.GR
19:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ GENÇ PAŞABAHÇE U10E C ASYA 4.GR
20:30 ATAŞEHİR GENÇLİK FENERBAHÇE KOLEJİ U10E C ASYA 5.GR
  S.KOMİSERİ:ALİ BOZOĞLU    
       
       
19.02.2020 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 DARÜŞŞAFAKA İBB U11E A
19:30 İBB B YILDIRIM BOSNA U14E B AVR KL AGR
  S.KOMİSERİ:NEJDET SERÇEK    
       
19.02.2020 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 GALATASARAY GÖKBURGAZ GENÇLİK U11E A
19:00 EMLAK KONUT BEST U11E B AVR 2.GR
20:30 ORİON AÇI GENÇLİK B U14E B AVR KL AGR
  S.KOMİSERİ:LEVENT KÜRŞAT KIRCA    
       
19.02.2020 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER TAGAR U12E B AVR 1.GR
19:00 ATAKENT GENÇLİK TENİS ESKRİM DAĞCILIK U12E B AVR 2.GR
20:30 AVCILAR TANYILDIZI A ATAKENT GENÇLİK U14E B AVR KL BGR
  S.KOMİSERİ:FİKRET AYGÜN    
       
19.02.2020 ÇARŞAMBA BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BASKETS STARLARIN DOĞUŞU U14E B AVR KL CGR
19:00 SPOR FABRİKASI İSTBOL A U11E B AVR 2.GR
20:30 İSTANBUL VARDAR SPOR FABRİKASI U14E C AVR FNL DGR
  S.KOMİSERİ:YAKUP DUMAN    
       
19.02.2020 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL MARMARA KIZILTORPAK U10E C ASYA 4.GR
19:00 AKADEMİ İSTANBUL KIZILTORPAK A U11E A
20:30 BAHÇEŞEHİR OKULLARI FENERBAHÇE BEKO U11E A
  S.KOMİSERİ:ALİ BOZOĞLU    
       
19.02.2020 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ASYA KARTALLARI BİLFEN U10E C ASYA 4.GR
19:00 İSTANBUL DSİ ÜSKÜDAR BASKETBOL A U11E A
20:30 DEV ATAŞEHİR SUADİYE U11E A
  S.KOMİSERİ:ORHAN TAGA    
       
19.02.2020 ÇARŞAMBA KURTKÖY S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 OLİMPİK BASKET ÇENGEL SPOR KULÜBÜ U10E C ASYA 5.GR
19:00 İSTANBUL KARŞIYAKA İSTANBUL ATA U10E C ASYA 4.GR
20:30 POTANIN ASLANLARI ÇEKMEKÖY GENÇLİK U10E C ASYA 4.GR
  S.KOMİSERİ:AHMET YÜKSELDİ    
       
       
20.02.2020 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ALTINELLER İTÜ GVO SK U12E B AVR 2.GR
19:00 BAYRAMPAŞA SANCAK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U14E C AVR KL BGR
20:30 ROTARY 100.YIL AND. LİS. B BEŞİKTAŞ AKADEMİ B U14E C AVR KL EGR
  S.KOMİSERİ:ALPER SEYREK    
       
20.02.2020 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 SMAÇ SPOR KULÜBÜ ÜNSPED U14E C AVR KL BGR
19:00 ANADOLU EFES GALATASARAY U12E A
  S.KOMİSERİ:CAN GÜRAKAR    
       
20.02.2020 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BASK A OLİMPOS B U14E C AVR KL GGR
19:00 TEPEBASKET BASK B U14E C AVR KL DGR
20:30 TRUVA GENÇLİK İSTANBUL PANTERLERİ U14E C AVR KL FGR
  S.KOMİSERİ:ERHAN KIŞLAKLI    
       
20.02.2020 PERŞEMBE BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 BEYKENT BASKETBOL İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR U14E C AVR KL CGR
19:30 AREL ÜNİ. BÜYÜKÇEKMECE BASK. B BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK B U14E C AVR KL HGR
  S.KOMİSERİ:NEJDET SERÇEK    
       
20.02.2020 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 FESA DARÜŞŞAFAKA U12E A
19:00 BAHÇEŞEHİR OKULLARI STARLARIN DOĞUŞU U12E A
20:30 FENERBAHÇE BEKO BEŞİKTAŞ U12E A
  S.KOMİSERİ:DEMET GÜLDAL    
       
20.02.2020 PERŞEMBE YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 TİTAN AKADEMİ ADA YILDIZLARI U10E C ASYA 6.GR
19:00 AKADEMİ İSTANBUL DEV ATAŞEHİR U10E B ASYA 2.GR
20:30 AKADEMİ İSTANBUL A DEV ATAŞEHİR A U12E A
  S.KOMİSERİ:ERSUN AKVURAN    
       
       
21.02.2020 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 GÖKBURGAZ GENÇLİK DEV ATAŞEHİR U11E A
19:00 ROTARY 100.YIL AND. LİS. A İSTANBUL GELİŞİM U14E C AVR KL HGR
20:30 BEYLİKDÜZÜ BASK. İHT. TEŞVİKİYE B U14E C AVR KL CGR
  S.KOMİSERİ:NEJDET SERÇEK    
       
21.02.2020 CUMA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
19:00 AVCILAR TANYILDIZI B DOSTLUKSPOR U14E C AVR KL FGR
20:30 YEŞİLYURT ALTINELLER U18E B AVR KL BGR
  S.KOMİSERİ:ERSİN ÇELİK    
       
21.02.2020 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BÜYÜKÇEKMECE ATLETİK MİMAR SİNAN KOLEJİ U14E C AVR KL GGR
19:00 İSTANBUL ESENYURT SALON S. MURAT PAŞAOĞLU U18E B AVR KL AGR
20:30 İSTANBUL PANTERLERİ İSTBOL U18E B AVR KL BGR
  S.KOMİSERİ:LEVENT KÜRŞAT KIRCA    
       
21.02.2020 CUMA BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 AVRUPA KARŞIYAKA BEYKENT BASKETBOL U18E B AVR KL AGR
19:00 İTÜ CORENDON AİRLİNES BAKIRKÖYSPOR U18E B AVR KL AGR
20:30 HÜSEYİN ALP ŞEFKATGÜCÜ BE B
  S.KOMİSERİ:MÜRŞİT ULUDAĞ    
       
21.02.2020 CUMA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ADA GENÇLİK UNİBASKET U12E C ASYA 13.GR
19:00 BALKAN YEŞİLBAĞLAR FENSPOR U10E C ASYA 6.GR
20:30 ASYA KARTALLARI A GENÇ PAŞABAHÇE U12E C ASYA 13.GR
  S.KOMİSERİ:MEHMET UĞUR GÜNGÖR    
       
21.02.2020 CUMA KURTKÖY S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL KARŞIYAKA ÇENGEL SPOR KULÜBÜ U12E C ASYA 11.GR
19:00 BİRSEL VARDARLI FENERBAHÇE KOLEJİ U12E C ASYA 14.GR
20:30 GİRİŞİM ESSPOR U12E C ASYA 9.GR
  S.KOMİSERİ:ERKAN YURTAY    
       
21.02.2020 CUMA ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 MAVİ BİRLİK HİGH TOUCH U10E C ASYA 6.GR
19:00 İSTANBUL MARMARA Z10 SPORTS U12E C ASYA 14.GR
20:30 ATAŞEHİR ASLANLARI AKADEMİ İSTANBUL B U12E C ASYA 14.GR
  S.KOMİSERİ:GÖKHAN ANGIN    
       
21.02.2020 CUMA TAHA AKGÜL S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
19:00 SANCAKTEPE İSTANBUL İDEALTEPE U10E C ASYA 6.GR
20:30 İSTANBUL ATA KADIKÖY HALK EĞT. MER. U12E C ASYA 13.GR
  S.KOMİSERİ:H.CENK ULA